Karadeniz Pet

aynanın zararı olmadığını gördüm

Boncuk

Paylaşımcı Üye
bir akrabam kuşu aldığından beri kafesinde ayna tutuyormuş.kuş 1 yaşında ve ev içindeki herkesle iletişim kurmak istiyor.ele alıştırmamışlar elden kaçıyor fakat omuza konuyor.bence aynanın zararı yok karakter meselesi.

bir akrabam kuşu aldığından beri kafesinde ayna tutuyormuş.kuş 1 yaşında ve ev içindeki herkesle iletişim kurmak istiyor.ele alıştırmamışlar elden kaçıyor fakat omuza konuyor.bence aynanın zararı yok karakter meselesi.

aynanın zararı yok şöyle yok eğer kendinize alıştıracaksanız yada konuşturacaksanız ayna zararlı ama değilse zararlı değil tabiki

aynanın zararı evcilleştirmek isteyenler için sıkıntı oluyor. yoksa tabiki de zararı yok. bizim kafesimizde ayna var iken biraz daha hırçın ve yabani idi kuşumuz sonra aynayı çıkardık ve daha da bir alışkın oldu bize.benim deneyimim bu yönde

bn var biliordm aynada kndi görüntüsü ile ilgilenir yan
i

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sonuçta karsida biri var zannediyor benim odamda dev bir ayna vardi dakikalarca aynanin yanina gidip tuhaf hareketler yapiyordu aynayi kaldirdim yani olumsuz yonde etkiliyor bu kesin

Bence ayna zararli.hemen açıklayayım.eger dikkat ettiyseniz aynanın uzeri sürekli pis olur.bunun nedeni şu karsisnda kus var sanip sürekli aynaya kusuyor.buda zamanla yemek borusunun zarar görmesine neden oluyor.sürkekli kusuyo yutuyo kusuyo yutuyo.ama bu tamamen benim fikrim.boyle düşünmeyen tabiki olacaktir saygı duyarim.

Saygılar

Geri