petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aynı anne babadan kardeş muhabbet çifti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yamangiller tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. yamangiller

yamangiller New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar aynı anne babadan bir dişi bir erkek çiftim var.Aynı kuluçka döneminden değiller. Dişi olan 1 yaşında erkek olan 9 aylık. Çiftleştirmeyi düşündüm fakat bazı yerlerde olumlu sonuç alınmadığını okudum. Zaten en başta eş tuttu gibi oldular şu an dişi olan erkeğin yem yemesine bile izin vermiyor. Sürekli bağırıyor kafes içerisinde. Bende şimdi dişiyi farklı bir kafese koydum birbirlerini görebildikleri yerdeler. Ne yapmalıyım ? Uğraşmalı mıyım yoksa ikisine de farklı eşler mi bulmalıyım ? Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Bilgisayarın ekranı sıkıntılı net göremiyorum. Şimdiden teşekkürler...

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş