Karadeniz Pet

Aynı Kafese Almak

• Konbuyu başlatan Ali Sami Ünal
  • Başlangıç tarihi
A

Ali Sami Ünal

Guest
Fıstıkla Fındık ( MAŞALLAH ) çok iyi anlaşıyorlar. Fıstık, Fındık'a yem veriyor, Fındık'ı kaşıyor, öpüyor... Hatta aşkım demeyi öğrettim :D Bence çok iyi eş oldular. Fındık artık 74 günlük ve Fıstık'tan ayrı durmak istemiyor :) Artık aynı kafesete durabilirler mi? ya da; Ne zamana kadar daha ayrı yaşamalılar?
Son sorum Fındık ne zaman anne olabilir? :)

mqJDj0.jpg
[/url][/IMG]
lBbDbk.jpg
[/url][/IMG]
V2373V.jpg
[/url][/IMG]
vYJDJR.jpg
[/url][/IMG]
1jGoGD.jpg
[/url][/IMG]
bQL0RZ.jpg
[/url][/IMG]

Maşaallah. Bence aynı kafeste dururlar. Çok güzel anlaşıyorlar görünüşe göre.

Fıstıkla Fındık ( MAŞALLAH ) çok iyi anlaşıyorlar. Fıstık, Fındık'a yem veriyor, Fındık'ı kaşıyor, öpüyor... Hatta aşkım demeyi öğrettim :D Bence çok iyi eş oldular. Fındık artık 74 günlük ve Fıstık'tan ayrı durmak istemiyor :) Artık aynı kafesete durabilirler mi? ya da; Ne zamana kadar daha ayrı yaşamalılar?
Son sorum Fındık ne zaman anne olabilir? :)

mqJDj0.jpg
[/url][/IMG]
lBbDbk.jpg
[/url][/IMG]
V2373V.jpg
[/url][/IMG]
vYJDJR.jpg
[/url][/IMG]
1jGoGD.jpg
[/url][/IMG]
bQL0RZ.jpg
[/url][/IMG]

yavru istiyorsan oyuncakları özellikle aynağı çıkarmakla başlayabilirsin çünkü bir çocuk için bilgisiyar neyse aynada kuş için öyle birbirlerine ilgi göstermeleri gerekiyor

Aynı kafese alabilirsin, zarar verecek gibi görünmüyor hiç kuşunuz.

yavru istiyorsan oyuncakları özellikle aynağı çıkarmakla başlayabilirsin çünkü bir çocuk için bilgisiyar neyse aynada kuş için öyle birbirlerine ilgi göstermeleri gerekiyor

Aynalığı çoktan çıkardım, ilk zamanlarda çekmiştim o resmi :D aynaların önünü kağıtla kapladık kuşun geldiği gün, sonra çıkardım
yeni büyük bir kafes almayı düşünüyorum, tavsiyeniz üzere o kafese oyuncak takmayacağım. Teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

Aynı kafese alabilirsin, zarar verecek gibi görünmüyor hiç kuşunuz.

peki sağolun :)

Aynalığı çoktan çıkardım, ilk zamanlarda çekmiştim o resmi :D aynaların önünü kağıtla kapladık kuşun geldiği gün, sonra çıkardım
yeni büyük bir kafes almayı düşünüyorum, tavsiyeniz üzere o kafese oyuncak takmayacağım. Teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

peki sağolun :)

aynı kafese koyabilirsiniz dişi kuşun yavrulama yaşında daha 5 ay flan var

Geri