Karadeniz Pet

Aynı kafeste iki erkek kuş

raptorap12

Yeni Üye
Bu şekilde beslemenin öncelikle bi sakıncası varmı.ikincisi bu kuşun hoşuna gidermi kendisi 20 gundur bnle ve yavru bi yavru erkek aldığım zaman arkadaslik ederlermi iyinolurmu onlar acisindan. Dişilerdeki gibi es tutma tutmama gibi şeyler olur mu kavga felan çıkarmı aralarında.son olarak da ikisini birden kendime alıştırabilirmiyi su anki kuşum ele alışık cağırmadan da geliyor ama sık değil.

Yavru istemediğim ve alıştrmak istediğim için bunları sordum.teşekkürler cevap verecek herkese

Son düzenleme:
Walla arkadasimin 40 gunluk erkek kusunun yanina 8 aylik ele alisik ve konusan erkek kusu attik hic bi sknti cikmadi cok iyi anlastilar ama her kusta bole olcagini sanmiorum karakterleri farkli denemek gozlemlemek lazim

Aynn mehmet hocam dogru soyluyo bizde dun aldik anneanneme koyduk bnmkini yanina 9 aylik kafasina kafasina vurdu

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki mesela bize karşı ilgisi ne olur cunku dişi oldumu imkanı yok donup sana bakmıyolar :D erkek erkeğe nasıl oluyor benim niyetim hem arkadaş olsunlar hem de benle ilgilensinler

Kardes simdi iyi olurdu gene yaninda arkadasi oldugu icin seninle ilgilenmicek tek kus daha iyi bence

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri