petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ayrılma vaktimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Mediha sener tarafından 16 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Mediha sener

Beğenileri:
    1
    merhaba arkadaşlar bnm bebek kuşlarım 2 tane varlar babaları ldüğü için annesi tek büyüttü bebeklerin 2 günlük büyük olanı dışarı çıkıyr yem yemeye çalıştığını gördüm bazen de yuvaya geri giriyor akşamları genellikle diyer küçük olan daha annesinden yem alıyor ama odadışaı çıkmaya başladı ne yapmam gerek ayırimmi

2. Mediha sener

Beğenileri:
    1
    ve yumurtadan çıkalı 1 ayı geçti

3. mehmet çetin

mehmet çetin Active Member

Beğenileri:
    27
    yem kırdığına emin olunca ayırabilirsin.tabi ayırınca yemlikten yemeyi öğrenene kadar kafesin altında yem olsun birde dal darı.

4. Mediha sener

Beğenileri:
    1
    aslında yuvadan çıkalı 3 gün oldu kafasını yem kutusuna daldırdığını gördüm bgn ayıracaktım baktım yem yemezse diye korkum kafes yan yanaydı annesinin tarafına geçmeye çaışıyor dıye geri kattım

5. Yavuz OYMAK

Yavuz OYMAK Active Member

Beğenileri:
    104
    1tane bile darı kırabiliyorsa iş bitmiştir demektir kırabiliyorsa diyorum, çünkü bu periyodda ağzına alır çevirirler ama kıramayabilirler ama kırıyorsa kuşların işi tamamdır. annesi bir zarar vermiyorsa duradabilirler bir sıkıntı olmaz benim show yavrularından birtanesi birkeresinde 52 gün felan yuvalıkta kaldı ara ara çıkıyordu anne hoşgörü gösterdiğine göre bize laf düşmez dedik öyle kaldı.Anne müsamaa gösteriyorsa kalsın

Sayfayı Paylaş