Karadeniz Pet

Aytaç ÜNLŪ ziyareti vol 2

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Bugun [MENTION=12592]Bünyamin Altay[/MENTION] usta ile Aytaç ustayı ziyaret ettik forum üyelerinin gözü gönlü açılsın diye bir kaç foto çektik maşallah türkiye de böyle üreticilerin olduğunu bilmek çok keyif verici

Maşallah, cidden çok başarılı kuşlar var elinde.
geçen sefer gittigimizde de cok gözümüze çarpan kuşlar vardi.
bu sefer muhabbeti daha da koyulastirdik, kuslarida daha cok
inceleme firsati bulduk :)
Ercan usta yine iyi kareler yakalamış.
Aytaç ünlü bu konuda çok iddali, zaten fotoğraflardaki kuşlar her şeyi
anlatıyor. Tebrik etmek lazım böyle üreticileri.
Inşallah böyle kuşlar yetiştirmek bizede nasip olur.

Maşallah, cidden çok başarılı kuşlar var elinde.
geçen sefer gittigimizde de cok gözümüze çarpan kuşlar vardi.
bu sefer muhabbeti daha da koyulastirdik, kuslarida daha cok
inceleme firsati bulduk :)
Ercan usta yine iyi kareler yakalamış.
Aytaç ünlü bu konuda çok iddali, zaten fotoğraflardaki kuşlar her şeyi
anlatıyor. Tebrik etmek lazım böyle üreticileri.
Inşallah böyle kuşlar yetiştirmek bizede nasip olur.

Inşallah bünyamin :) cebimize bir kaç tane atalım dedim sana :)

Iki karede ben paylasiyim :)

65dl00.jpg

YrmjoZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:51 -->-> Daha önceki mesaj 01:49 --

[/COLOR]:) ) ) ) hangi birini atacaz bilemedim ki.
o kadar da inceledik yavrulari.

Son düzenleme:
Maşallah çok güzeller bereketli olsun hoş sohbetler

Maşallah çok güzeller..oraya giden boş çıkmaz galiba

Maşallah çok güzeller gerçekten. Kırık kuşları da varmıydı Ercan.

Maşallah. Böyle üreticilerin olması gerçekten güzel. İnşallah birgün ziyaret ederiz bizde. Bereketli üretimleri olsun.

Ercan hocam sen de benim gibisin fotoğraf işi sıfır :)
Çok kötü pozlar almissin. Ben kuşları canlı gördüğüm için df ler hariç diğerlerinin yarı vasfını göstermiyor bu resimler. Korkum o ki bu resimleri görüp Kuşçuluk ların dan daha iyi fotoğrafçı olanlar ne var bu kuşlarda diyecekler :)
Sallamaya başlamadan önce hatırlatalım Aytaç bey 93 yılından beri jumbo muhabbet üreten bir üretici 5 6 yıldır türkiyede, şu an iyi kan üretiyorum diyenlerin bir çoğu ile florian kanı var diyenlerin tamamı onun sayesinde bu kanlara sahip oldu.
Başka isimlerin kanlarını uretenler de bence O isimlerin kuşlarını nerelerden temin ettiklerini bi araştırsinlar :)
Kasa kuşu forever diyenler için ise hayat onlara güzel en iyi kuş onlarda :)

Maşallah kuşlara tekrar.

Fatih Çevik

Maşallah.Üretimhane düzenini merak ettim.Avrupa görmüş biri sonuçta.

Maşallah Güzel kuşlar Aytaç Ünlünün Florian Böck ile çalıştıgını biliyorum hem vasıf hem renk olarak güzel bir genetik kan takibi ile güzel kuşlar var Tebrik eder başarılarının devamını dilerim

Ercan hocam sen de benim gibisin fotoğraf işi sıfır :)
Çok kötü pozlar almissin. Ben kuşları canlı gördüğüm için df ler hariç diğerlerinin yarı vasfını göstermiyor bu resimler. Korkum o ki bu resimleri görüp Kuşçuluk ların dan daha iyi fotoğrafçı olanlar ne var bu kuşlarda diyecekler :)
Sallamaya başlamadan önce hatırlatalım Aytaç bey 93 yılından beri jumbo muhabbet üreten bir üretici 5 6 yıldır türkiyede, şu an iyi kan üretiyorum diyenlerin bir çoğu ile florian kanı var diyenlerin tamamı onun sayesinde bu kanlara sahip oldu.
Başka isimlerin kanlarını uretenler de bence O isimlerin kuşlarını nerelerden temin ettiklerini bi araştırsinlar :)
Kasa kuşu forever diyenler için ise hayat onlara güzel en iyi kuş onlarda :)

Maşallah kuşlara tekrar.

Fatih Çevik

Df ler stüdyoda diğerleri kafeste çekilmiş arada ki farkı bilen anlar :) anlamayan da zaten bakmasın bence usta ;) kasa kuşu alsın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:36 -->-> Daha önceki mesaj 11:49 --

Maşallah.Üretimhane düzenini merak ettim.Avrupa görmüş biri sonuçta.

Tel kafes tel salma