petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Az yem yemesi ve tüy dökümü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve smcn tarafından 13 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. smcn

smcn Guest

Arkadaşlar kuşum eskisine göre çok az yem yiyor.Her gün yemleri tazeleyip temizlerken şimdi nerdeyse 2 gün ellemesem bişey olmayacak gibi çok az yem yiyor.2 yemlikte dolu hep.Eski yemlei bitmişti bende netten yenilerini aldım çok kaliteli değiller orta karar yemler sanırım ama eski yemleri daha kötüydü kuşçunun ucuz yollu kullandığı tarzdan.Ben hem bunlar daha iyidir hemde taze diye hoşuna gider diye düşünmüştüm.Birde yeni yeni tüyleri çıkıyor iğne ucu gibi dolu her tarafı bu süreçte huysuzlaşırmı kuşlar ?

not:yemler quik gurme marka İçerik=sarı darı,ak darı,aspur,keten,yulaf,vitamin katkıları yazıyor

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    tüye girmiş kuşunuz normal az yem yemesı yulaf verın ayrıca ortam sıcaksa banyo suyuna elma sırekesı katıp banyo yaptırın

3. smcn

smcn Guest

Evin içi sıcak sayılır.Yarın elma sirkesi alıp bi banyo yaptırayım o zaman

Sayfayı Paylaş