Karadeniz Pet

Azmanlar yeme düştü sahiplerini bekliyorlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Levent bey; telefon numaranızı özel mesaj olarak yollarmısınız ? üretimhanenize gelip kızım için bir kuş satın almak istiyorum. :)

Hocam bunlar üretim tesisinden mi?
Yani ilgili olarak mı büyüdüler yani ele alışkanlıkları var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bunlar üretim tesisinden mi?
Yani ilgili olarak mı büyüdüler yani ele alışkanlıkları var mı?

Benim ==> hobihanemde <== doğdular. Şu an için yavru olduklarından elde dururlar, eğer gerekli ilgi gösterilerse o alışkın olarak devam ederler.
Ne hikmetse bu çiftin tüm yavruları uysal oluyor. Babalarını eşteyken ele alıştırdım. :)

Son düzenleme:
Benim ==> hobihanemde <== doğdular. Şu an için yavru olduklarından elde dururlar, eğer gerekli ilgi gösterilerse o alışkın olarak devam ederler.
Ne hikmetse bu çiftin tüm yavruları uysal oluyor. Babalarını eşteyken ele alıştırdım. :)

Levet abi. hobihanene baktim da 2. resimdeki yesil kabarik kus (ismi sanirim zeytin) ayni benim disiye benziyor. O da boyle minyon, ve kanatlari ozellikle uyurken boyle dusuk duruyor. Kanadinin dusuk olmasi irkina mi ozgudur yoksa cinsiyete mi? Masaallah kuslariniza abi...

Levet abi. hobihanene baktim da 2. resimdeki yesil kabarik kus (ismi sanirim zeytin) ayni benim disiye benziyor. O da boyle minyon, ve kanatlari ozellikle uyurken boyle dusuk duruyor. Kanadinin dusuk olmasi irkina mi ozgudur yoksa cinsiyete mi? Masaallah kuslariniza abi...

Hakancım o kuş o zaman hastaydı o yüzden kanatları aşağıda ve kabarıktı.

Maşallah hayırlı satışlar olsun. Tam oyuncu olacak kuşlar.

Kafesin tabanını da kontrol et bakalım kakası normal mi..

Normal abi, gecici bir durum degil kanatlarinin asagida olmasi genelde hep boyle... Bu ara da kamburlasti sanki. Yumurtlayacak mi diye merak ediyorum. Yarin fotografini yollarim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:56 -->-> Daha önceki mesaj 00:42 --

LYOZnG.jpg

7Vy7vm.jpg

Kafesin tabanını da kontrol et bakalım kakası normal mi..

Resimler biraz karanlik kusura bakma abi

Maşallah kuşları hepsi çok çok güzel ve sağlıklı duruyorlar hayırlı satışlar olsun :) Yanlış anlamıcaksan bide bi tavsiyede bulunmak isterim

levent bey şu resimlerde yeme yumulan erkek var ya o duruyormu?

Ben özelden yazim en iyisi :)

....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri