petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

[B]Bu Kus Erkek mi[/B]

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Atdag tarafından 8 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Atdag

Merhaba arkadaslar. Bu kus erkek mi ? Diger kus disi onan eminim ama bunun cinsiyetinden emin olamıyorum normal erkek ceresi koyu mavi oluyor çünkü.
    Bir de nijer tohumu almıstım iki gün önce bugün baktım yememisler. Tohumu kıramamıs olabilirler mi ?

2. Selahattin GÖKTAŞ

gözünde açık renk iris var ve ceresi hala pembe...tuhaf. erkeğede benziyor dişiyede ben çözemedim yardımcı olacaklardır anlayanlar.

3. Ahmet Atdag

ya aslında tam pembe de sayılmaz açık mavi gibi. evet ben de anlayamadım yaşını aldı dedi aldığım yer. fakat neden böyle ben de anlayamadım

4. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Kuş 8-12 aylık erkek genç bir kuş ;)

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    kuş erkek koyu mavi olunca ceresi kızışmış demektir açık mavi olması gerek çok koyu değil yani..

Sayfayı Paylaş