Karadeniz Pet

Baba dinlenmeyi hak etti maşallah

Maşaallah kaç yavru büyüttü bu babayiğit :)

Maşallah babaya. Dinlendikten sonra dönüşü muhteşem olur.

Bereketli olsun Rabbim nazardan sakınsın inşaallah

Maşallah sağlıklı olsun

Masallah, "Kumesin Agasi" gibi de poz vermis.

Masallah, "Kumesin Agasi" gibi de poz vermis.
teşekkürler korhan bey :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:05 --

maşallah hak etmiş artık dinlensin.
sağol fatih kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

Masallah hayirli uretimler
teşekkürler sizede hayırlı üretimler

bu arada yavrularını çok merak ettim. yazıcam unutuyorum. bu babadan güzel yavrular gelmiştir :)

bu arada yavrularını çok merak ettim. yazıcam unutuyorum. bu babadan güzel yavrular gelmiştir :)
yavrulardan 4 ü kırık ilk ağızda eşi kırıktı.opal mavi parçalı 3 yaşındaki ingiliz kırığı ile 4 yavru.sonra 2014 ilk kuluçkası olan spangle dişi ile 2 bebek büyüttüler.son olarakta yine ilk kuluçkası olan ingliz kırığı gri parçalı dişi ile eşledim.bu ağızdanda 3 yavrusu oldu müsait bir zamanda birkaç yavrunu atarım ercan bey ;)

yavrulardan 4 ü kırık ilk ağızda eşi kırıktı.opal mavi parçalı 3 yaşındaki ingiliz kırığı ile 4 yavru.sonra 2014 ilk kuluçkası olan spangle dişi ile 2 bebek büyüttüler.son olarakta yine ilk kuluçkası olan ingliz kırığı gri parçalı dişi ile eşledim.bu ağızdanda 3 yavrusu oldu müsait bir zamanda birkaç yavrunu atarım ercan bey ;)

Maşallah diyeyim ☺ bekliyorum merakla fotoları :) bende bir show erkeği kırık dişi ile kullanıyorum yavrularını bakıcı olarak kullanmak amacıyla. İri kırıklar ki show yavrulara rahat baksınlar diye. Gelecek sezona hazır olurlar :)