petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Baba evine döndük(mubis ile kanarya ) birlikte yasayabilirmiyiz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ezgi Yılmaz tarafından 29 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar 2 saatlik bir yolculuğun ardından findik fistik ve çicilim ile baba evine döndük.
    ÂBaba evimizdede pitircik kanaryamiz bulunuyordu.
    Evdeki kuşlari fazla bulan annem ve kardeslerimin asiri baskisi üzerine üzülerek çiçili oğlumu teyzemin dişisine eş olarak verdim.
    Fındık oglumlada geçici olarak yine ayriyiz nisanlima verdim.

Şimdi evimizin yegane oğlu olan pitircik kanaryam ile benim yavru oğlum fistik mubisim ayni ortamda nasil yasarlar ,anlasirlar mi ,kavga ederler mi ,ötüş lerini bozar mi kanaryanin fistigim.
    Ne yapmali tavsiyeniz nedir?

[​IMG],[​IMG]

2. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    24
    Aynı ortam da durabilirler tek muhabbet kuşunun kanarya ötüşünü bozacağını düşünmüyorum

tabi kanaryanızın ötüşü tam olarak oturduysa eğer

3. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler cihan bey :)

Oturmadi daha . Daha doğrusu videolar daki Kanaryalar gibi uzun uzun otmuyor ama 1 dk yi sakin güzel otusler yapıyor keyfi olunca.
    Birde yanyana koydum kafeslwri kanaryam biraz urktu ikisini birden ucurmam da sorun olabilir mi bu durumda?

4. maviş4407
    Gizli

Deneyebilirsin ucurarak :)

Sayfayı Paylaş