Karadeniz Pet

Baba ve evlat :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Bugün tenleri , manaları verdikten sonra etrafı toparlarken dikkatimi çekti bu kare fotograflayip sizinle paylaşmak istedim. Anneyi ayırdığım için babasının baktığı yavru babasının omzuna kafasını yaslamis uyuyordu. Baba her yerde baba evlat her yerde her canlida evlat. Tek dayanağı babası olan bir yavru.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah, güzel bir görüntü olmuş.
yavruda babanin aynisi zaten.

Maşallah.
Bu karenin bana anlattığı;
Baba kendisine benzeyen bir evladı olduğu için gururlu,
evlat da böyle bir babaya sahip olduğu için.

cok duygusal bir ani yakalamissiniz, tebrik ederim

MaşAllah muhteşem bir kare ellerinize sağlık...

Çok tesekkurler :) baba çok yavru kollayan iyi bakan bir baba. Bir yavrusuna vurduğunu buyudün hadi git demez. Bende çok begendim o ani :)

Tekrar tesekkurler

Son düzenleme:
Masallah cok guzel bir an ama ozur diliyerek bise dikkatimi cekdi o tunek ve altlik cok kotu durumda

Masallah cok guzel bir an ama ozur diliyerek bise dikkatimi cekdi o tunek ve altlik cok kotu durumda

Özür dilemene gerek Yok biraz bilmen yeterli olacak tunek yuvalik tunegi sabit yerde gordugun pislik değil yem. Yem kırmayı öğrenen bir yavru tepede asılı olan yuvaliga çıkamaz

Başta da dediğim gibi ozure gerek yok ama biraz mantıklı düşünün yeter.

Özür dilemene gerek Yok biraz bilmen yeterli olacak tunek yuvalik tunegi sabit yerde gordugun pislik değil yem. Yem kırmayı öğrenen bir yavru tepede asılı olan yuvaliga çıkamaz

Başta da dediğim gibi ozure gerek yok ama biraz mantıklı düşünün yeter.

Mantigi sogle dusunelim bi bezle silmeniz kumkum yem kirigi diyelim arada birde silerseniz diskiyle birlesmez

Mantigi sogle dusunelim bi bezle silmeniz kumkum yem kirigi diyelim arada birde silerseniz diskiyle birlesmez

Poyrazcim yem kirigi mi değil mi o mu bu mu neyse sen bosver keyfine bak ;) sen al bezi eline sil keyfine bak ;)

cok güzel bir poz , baba her yerde baba .

ayrıca biraz da hijyenik olsanız daha iyi olacaktır ,tabandakilerin yem olması ortamın hijyenik olduğunu anlamı taşımıyor umarım kısa sürede böyle bir ortamdan kurtulur yavrucaklar.

Maşallah usta çok güzel bir kare yakalamışın.Tebrik ederim.

maşallah benimde bi zamanlar yavru aldığım çiftimde anasından çok babası bakmıştı.anası pek cazgır çıkmıştı yavruluktan yavruları dövmesin kızgınlaşıp diye annesini alırdık.yanlız böyle kuşlara iyi bakın.hasta olur ölürse çok üzülürsünüz bizimkisinin nefes yolu tıkandı şişti talaştan.öldü gitti :(

Poyrazcim yem kirigi mi değil mi o mu bu mu neyse sen bosver keyfine bak ;) sen al bezi eline sil keyfine bak ;)

Dohru sogluyrni 9koyden kovarlar zaten alip kafese koymak deyildir hobicilik uretimcilik azcikda hak etdigi temizlik ve bakimi yapmakdir bu sitede kac uretici abimizin arjadadin uretimhanesini gizedim bogke bi tunek altlik girmedim

Dohru sogluyrni 9koyden kovarlar zaten alip kafese koymak deyildir hobicilik uretimcilik azcikda hak etdigi temizlik ve bakimi yapmakdir bu sitede kac uretici abimizin arjadadin uretimhanesini gizedim bogke bi tunek altlik girmedim

Poyrazcim bu kadar dert olduysa haftasonu temizliğe beklerim aynı zaman da üretim hakkında da bir kaç bilgi alırım senden;)