Karadeniz Pet

Bacak da problem

murat2012

Meraklı Üye
f698af2aa403fd9d85b360f2ce5a4192.jpg
0d030d6cba0690b15b42ab3cfa2d1f3e.jpg
228fb6f39287e36a10b589c381e1423a.jpg
4dada6eea5eda201a9aa84dcb51f1364.jpg
6c5300364062b3e953fe34080cfb2f45.jpg

Merhaba arkadaşlar bu kuşun bacağında ne var acill yardım korkuyorum inşallah bişey yoktur

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@murat2012 merhaba
Korkulacak birsey gorunmuyor eklediginiz resme gore muhtemelen kafes tellerinden kaynakli veya kavga esnasinda olmus olabilir sizin yapmaniz gereken eczaneden teramicin deri kremi alip yarali bolgeye 1 hafta boyunca sabah aksam surmek olacak

bende erkan beye katılıyorum aşınmış gibi biraz bi krem sürüp beklemek iyi olabilir

@murat2012 merhaba
Korkulacak birsey gorunmuyor eklediginiz resme gore muhtemelen kafes tellerinden kaynakli veya kavga esnasinda olmus olabilir sizin yapmaniz gereken eczaneden teramicin deri kremi alip yarali bolgeye 1 hafta boyunca sabah aksam surmek olacak
Terramycin kaldırılmış Onun yerine eczaneden bana bunu verdiler İnternetten içeriği ne bakabilirmisiniz bu da iyi gelir dedi

aaa2ee4c2c231254e911099ff45215e9.jpg

Bu ilac kusunuza biraz agir gelebilir diye dusunuyorum (tabi tibbi bir tecrubem yok )
Assagidaki yazi alintidir
İlacın Etken Maddesi Fusidik asit’tir. Fucidin Krem, ciltteki bakterileri öldüren veya gelişmelerini önleyen, bakterilerin sebep olduğu cilt enfeksiyonlarını tedavisinde kullanılan antibakteriyel bir kremdir. Duyarlı organizmaların oluşturduğu deri hastalıklarının tedavisinde etkilidir. Bakteri veya mantarların etkisiyle tırnak kıvrımında ortaya çıkan ve cildin tırnaktan ayrılması ile belirgin iltihap (dolama); enfekte yanık, enfeksiyon ile birlikte görülen yara, egzama, sivilce (akne); derideki ter bezlerinin iltihabı durumu (hidrozadenit); kıl kökünün enfeksiyonu ve iltihabı, genellikle gençlerde görülen kıl kökü çevresinde yaşayan bakterilerin aktivitesi sonucu oluşan sivilceler (akne vulgaris); sakal bölgesinde görülen kıl kökü iltihabı (sikozis barbae); sarımsı kabuk ve içi irin dolu kabarcıklarla belirgin, bulaşıcı cilt hastalığı (impetigo); koltuk altlarında, uylukların iç kısımlarında ve torbalarda ortaya çıkan kırmızı kahverengi lekelerle belirgin bulaşıcı deri hastalığı (eritrazma) tedavisinde kullanılır.
Bu kremin yerine Bepanthen Plus Krem varsa eger bunu kullanmanizi tavsiye ederim

Terramycin alcaktim yok dedi bunu önerdiler iyi gelir diye

Murat bey bu benim kisisel fikrim elbette kullanip kullanmamak sizin elinizde fakat yanlis anlamayin ama insan bunyesi ile ufak bir kusun bunyesi bir degil belki eczacinin soyledigi dogru olabilir siz kus icin aldiginizi soyledinizmi acaba

Murat bey bu benim kisisel fikrim elbette kullanip kullanmamak sizin elinizde fakat yanlis anlamayin ama insan bunyesi ile ufak bir kusun bunyesi bir degil belki eczacinin soyledigi dogru olabilir siz kus icin aldiginizi soyledinizmi acaba
Evet kuşun ayağında yara var kuş için kullancam başka uygun varsa onu alayım dedim bu olur dedi dedim bu uygun dedi

Geri