Karadeniz Pet

backs multivitamin kullanımı

bysmtnc

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar mybestpetshoptan aldım geçenlerdeki 1 lira kampanyasından.20ml likten aldım tek çiftim var diye.kullanan var mı? 100ml suluk için kullanımı nasıldır.kaç damla damlatmam lazım? dün 5 damla koydum yeterlimidir?

arkadaşlar mybestpetshoptan aldım geçenlerdeki 1 lira kampanyasından.20ml likten aldım tek çiftim var diye.kullanan var mı? 100ml suluk için kullanımı nasıldır.kaç damla damlatmam lazım? dün 5 damla koydum yeterlimidir?

bende açıkcası merak ediyorum ve ne amaçla kullanılmalıdır. Bilen tecrübeli bir arkadaşımız var ise bizide bilgilendirirse süper olur şimdikten teşekkürler

güncel....

Hasta kuş için, orta boy bir suluğa (80- 100 cc) 2,5 cc ilave edilir.
* Gün aşırı ilaçlı su içirilir. *
Backs Multivitamin süspansiyon ilave edildikten sonra içme suları en geç 24 içinde bir değiştirilmelidir.

Hasta kuş için, orta boy bir suluğa (80- 100 cc) 2,5 cc ilave edilir.
* Gün aşırı ilaçlı su içirilir. *
Backs Multivitamin süspansiyon ilave edildikten sonra içme suları en geç 24 içinde bir değiştirilmelidir.

hasta olmadığı dönemlerde haftada bir 2,5 cc desek kaç damla eder takriben?

hasta olmadığı dönemlerde haftada bir 2,5 cc desek kaç damla eder takriben?

Hasta bir kuştan kastımız, Tüyden olan ve halsiz, tok gibi sorunlar gözlemlenince verebilirsin ve tabiki vitamın olarakta verebilirsin haftalık 1 yeterli bence. Ben Haftada 3-4 Gün vermekteyim çünkü bir kuşum tüyde. 2,5 cc yeterli fazlasına kaçma maksimumda 3-4 gün ver. Muhakkak 24 Saat sonra suyu değiştir.

Ek :

Kaç damla olduğunu bilemeyeceğim şimdi, bende cc hesaplı kap gibi birşey var ona bakaraktan koyuyorum sularına.

Son düzenleme:
ben kullnıyorum şırınga ıle 2.5 mıl cekıyorum tuyde olan kusumun suluguna buyuk 100ml ıcıne bosaltıyorum