petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bağırıp duruyor kafamı şişirdi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rassien tarafından 18 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    sayın forum üyeleri benim dişi kuşumla erkek kuşumu ayırdım çünkü erkeğin bir ayağı incinmiş biraz dişiyle aynı kafeste olduğunda dişi fazla rahat bırakmıyor ama işin garip tarafıda ayrıldığındada hiç susmuyor erkek kuşun yanına koyunca susuyor mecbur ayırmak zorundayım erkek iyileşene kadarda birleştirmeyi düşünmüyom ama şu kuş bağırıp duruyor beni sinir ediyor susmuyor hiç gıcık gıcık ötüyor bideartık ailem benide kuşlarıda evden postalamassa iyidir yani :D

2. Samet Çağlar
    Gizli

aralarına tel gbi bişey koysan olmaz mı. bende çiftimi ayırınca dişi yıkıyor ortalığı

3. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    tel koyamam çünkü o zaman iki tarafa da kutu gibi kalır ama aslında ikinin kafesinide yan yana koydum santimler var yani ama bu kuş bağırıp duruyor yine :D

Sayfayı Paylaş