Karadeniz Pet

Bağırma ve Haraketlerinde Değişiklik

• Konbuyu başlatan mAgnifico34
  • Başlangıç tarihi
M

mAgnifico34

Guest
4 Yıllık Muhabbet kuşum içerde çay içerken bagırmaya başladı odaya geldim herhangi bişey yokdu ama bagırıyordu..
sakinleşdirdim sonra uçup duvara fln vurdu.. değişik davranmaya başladı..

sakinleştirip kafese koyuyorum 10 dk sonra yine bagırıyor ve bagırıken kanadını falan esnetiyor kuyrugunu kendine doğru döndürüyor sonrada düşüyor falan yere üzerinde durdugu çubuklardan.

ne oldu birden anlamadım.. bacak bacak üstüne atıyorum 2 metre ilerimde ondan bile korkuyor..

Moderatör tarafında düzenlendi:
valla bende şüpe duydum bakdığımda etrafda yokdu.. pc masamın üzerindeydi o yüzden sanmıyorum orda böcek fln olcağını..

sakinleştiriyorum 10 dk sonra yine bagırıyor.. uçuyor duvara vuruyor falan..

bagırırken tuaf haraketlere giriyor anlamadım ki bende korkdum valla saat geç yarında pazar malum

valla bende şüpe duydum bakdığımda etrafda yokdu.. pc masamın üzerindeydi o yüzden sanmıyorum orda böcek fln olcağını..

sakinleştiriyorum 10 dk sonra yine bagırıyor.. uçuyor duvara vuruyor falan..

bagırırken tuaf haraketlere giriyor anlamadım ki bende korkdum valla saat geç yarında pazar malum

Evde kelebek,sivrisinek vs uçan bir canlı varsa ondan da korkuyor olabilir.

yok usta öyle birşey değil ya ciddi korkdu yada eş istediğinde yaparmı böyle birşey
eğer korkma ise nasıl sakinleştircem..

oyun oynuyor yemek yiyor hatta şuan gözleirni kapadı uyuyor ama bi süre sonra değişik ve korkak davranmaya devam edecek..

sakinleşmesi için ne yapılıabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:31 --

bırakdım uyuyordu uyandı bagırmaya başladı ve salıncağındn düştü yine mesela

bakdım hiç bişey yokki..

10dk rahat duruyor sesi çıkmıyor ağrısı falan olsa duramaz.

psikolojik bişey oldu hayvana ya hey Allahm :/ uyuyup uyanıp bagırdı o yüzden ısırık böcek fln oldugunu düşünmüyorum

Geri