Karadeniz Pet

Bakar mısınız lütfen..Kanatların kopması.

İsmail Altındağ

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Muhabbet kuşum bir arkadaştan bana geçme. yaklaşık 3 hafta falan oldu bana geleli. Kanatlarının çekilmiş olduğunu ve tekrar çıkacağını söyledi. Benim fazla bir fikrim yok fakat şöyle bir sorun var son bir kaç gündür. Muhabbet kuşum uçmaya çalıştığında, çırpındığında aşağıdaki resimlerde olduğu gibi kanat tüyleri yamuluyor ve daha sonra da kökünden kopuyor. Bugün sabah baktığımda kanadın koptuğu yerde kanama olmuş. Biraz fazla kaşınıyor gibi ve kaşındığında kepek benzeri birşeyler dökülüyor. Yem yemesinde, ötmesinde vs. herhangi bir sıkıntı yok. Bilgisi olan arkadaşlardan ricam, lütfen yardımcı olur musunuz? Ayrıca yaşı hakkında da bilgi verirseniz sevinirim. Tekrar iyi akşamlar ve şimdiden teşekkürler.

Teşekkür ederim. Fakat götürebileceğim bir veteriner bulunduğum yerde yok. Yarın Baytril alırım. Nasıl kullanmam gerekir acaba anlatırsanız sevinirim.

Tamam. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için. İnşallah iyi olur. İlerleyen günlerde durumundan bilgi veririm tekrar. Saygılar.

Tansu bey ne demek istediğinizi anlayamadım ama kafes sürekli açık çıkmak isterse çıkıyor kendisi. Zaten uçamıyor. Gezinip geri giriyor içeriye.

Geri