petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bakarmısınız acemiyim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BloCkBırd tarafından 8 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. BloCkBırd

Meraba bugün üye oldum adım berkay
    önceden muhabbet kuşu beslemiştik ben küçükken
    seneye okullar başlamadan birdaha başlamak istiyorum
    o zamana kadar bilgi edinicem
    Muhabbet Kuşu Alırken neler önemlidir
    hasta oldugu nasıl anlaşılır
    herhangi yapılması gereken gereklilikler varmıdır
    kazık yemek istemiyorum fiyat ne kadardır kafes herşey dahil
    iyi günler....
    konum galiba kapatıldı nedenini ögrenebilirmiyim

2. Yücel YETİMOĞLU

Aynı konuyu 2 defa açmışsınız..

3. Kemal ÇETİN

Konusunu bulamayınca kapatıldı sanmış arkadaş ta ben yardımcı oldum :)

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Gözlerinin parlak olması, burnunun akmıyor olması, renginin canlılığı, hareketliliği, kuşun diğer kuşlarla anlaşması iyiyse ve kuşun poposu temiz tüyse, dışkılı değilse o kuşu al. Ve alın çizgileri burnundan itibaren başlıyor olsun, yavru olsun yani. En fazla 2 aylık olsun.
    Yerli ırk 20-35 arası. Çekoslavak ırkı 30-45 arası. Hollanda ırkı 30-50 arası. Jumbo ırk 50-100 arası. Show ırkı 125-200-300-400 arası..

5. Tunç ÇAĞATAY

1 tane kuş 1 tane kafes 2 tane yemlık 1 tane mavi boncuk yemi tüneğini ben 55 liraya aldım

6. BloCkBırd

Peki benim önceden besledigim kuş parmak sallayınca geliyor parmakla birlikte kafasını sallıyordu yine böyle egitilebilirmi birde kendime nasıl alıştıracagım ?

Sayfayı Paylaş