Karadeniz Pet

Bakarmısınız dışkı normal mi

Dediğim gibi bence kuşunuz yavru plduğu için fiziksrl olarak hazır olmadığı için uçamıyordur. Kanat tüyü falan döktüyse uçması gerilemiş olabilir.

uçmadan çok halsizlik ve dengesi beni korkutuyor birde açıkcası bir anca bunun ortaya çıkması. Ama dediğiniz mantıklı geldi Gizem hanım çünkü bikaç tüyü çkmıştı kanattan ondan olabilir.

o zaman kuşçuya götür . onlarda anlarlar . ilac falan derlerse almassın zaten . sadece kuşun durumunu öğrenmek istiyorum de . ama ihmal etme . ağzı dili yok sana acken hastayken söyleyemezler biraz fedakarlık lütfen . besliyorsan iyiyken güzel hasta olunca iyileşmesini bekleme . istanbul içindeysen geliyim birlikte götürelim .

malesef Afyondayım ve inanın finallerim var yarın bu kadar sevdiğim için saar 23.00den beri bunu araştırıyorum inşallah düzelir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:07 -->-> Daha önceki mesaj 02:07 --

benim korkum dengede duramaması ve halsizlik çünkü bu kuş kafeste asla sabit durmayan bi kuştu o kadar hareketli

inşallahh . finaldede başarılar hayırlı akşamlar

o zaman kuşçuya götür . onlarda anlarlar . ilac falan derlerse almassın zaten . sadece kuşun durumunu öğrenmek istiyorum de . ama ihmal etme . ağzı dili yok sana acken hastayken söyleyemezler biraz fedakarlık lütfen . besliyorsan iyiyken güzel hasta olunca iyileşmesini bekleme . istanbul içindeysen geliyim birlikte götürelim .

Cok gecmis olsun, insallah bir an once sagligina kavusur, Sizi de tebrik ederim, yardim etmek istemeniz takdire deger bir davranis. yardimlasmak kadar guzel bir sey yok.

Geri