petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bakarmısınız???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem KAYA tarafından 6 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Erdem KAYA
    Gizli

:)muhabbet kuşum 2 aylık marul versem bişi olur mu???ya da neler vrmeliyim::cool:

2. Erdem KARAMAN
    Gizli

Marulu iyi yıkayıp iyice kuruladikdan sonra bir zararı olacağını düşünmüyorum, bide kafese taktiktan 7-8saat sonra yenmese bile cope atın, hijyen açısından

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Haftada bir iki kez verebilirsin ama fazla verme ishal yapar.

4. Engin DERİM
    Gizli

Evet fazla marul ve yeşillik çok zararlı olur. Az vermek lazım.

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Haftada 1 kere az verin. İshal yapmasın kuşta. Şahsen ben hiç yedirmiyorum. Maydonoz deseniz onu asla vermeyin zaten. Ayrıca bakım beslenme bölümlerinde neler verilip verilmeyeceği sabit konularda yazıyor.

6. KusCu60
    Gizli

KusCu60 Guest

bakın benden tavsiye kesinlikle yeşil sebze meyve yedirmeyin kanlı ishal olabiliyor.. başıma qeldi ve kuşu kaybettik cips vb. qıda ürünlerini kuşunuzdan uzak tuttun onun hosuna qidebilir ama sonu zararlı yumurtalı mama ve haşlanmış patatesten başka birşey vermeyin eextra olarak ..

Sayfayı Paylaş