petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bakarmısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre TURGUT tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    kuşlarım bugün çiftleştiler ama dişi kuşum kuyruğunu aşağı yukarı çok yavaş hareket ettiriyor neden olabilir ? :confused: :confused: :confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

güncell ++++++

2. Minel GÜLER

Kuşunuz dişi ise

Erkek kuşu gördüğünde yanına yaklaştığında ona karşı yakın durur, kuyruğunu havaya kaldırır, göz bebekleri küçülür, tünek üzerinde sabit durur hiç kımıldamadan erkeği bekler.

diye bir yazdı buldum.bir kez yapmış olmaları tekrar yapmak istemeyecekleri anlamına gelmiyor sanırım.hiç çift kuş bakmadım o yüzden bilgili değilim.birazdan bilgili arkadaşlar yardım eder :)

3. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    güncell++++++++

4. trazetekutr

trazetekutr New Member

Beğenileri:
    2
    Ben sorunuzu tam anlamadım ama eğer çiftleşme sırasında yavaş hareket ettiğinden bahsediyorsanız bu normal bir davranış.

Heleki ilk seferde gayet normal. Neticede bir dişi ve istemem yan cebime koy imasını çaktırmadan yapmaya çalışıyor.:) Bir kaç kuluçka geçirsin normalleşir.

Çiftleşme sonrası bu oluyor diyorsanız, Kuşun şaşkınlığına vermek lazım :)

5. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    hayır uyurken filan

Sayfayı Paylaş