Karadeniz Pet

Bakımsız kezban :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Merhaba,

ben kuş almayacağım dedikçe onlar beni buluyor. her zaman alışveriş yaptığım ve sülüman a sahip olmamı sağlayan petshop a uğrayıp bana albino veya açık renk show bul dedim. onun bana teklifi bu oldu. nedeni ise normalde petshop da show satmıyor. sülümanı aldığım üreticiden bir müşterisinin siparişi üzerine bu dişi yi getirmiş ama müşteri bir daha uğramamış. kuşta malum petshop bakımsız kalmış. tüye girmiş çıkamamış. tüyleri bozulmuş. 2013 bilezikli genç bir dişi.

abi sen al ben sana uygun fiyata vericem sen toparlarsın ancak bu kuşu dedi bende kıramadım aldım.

şu anda ki hali fotolarda ki gibi 1 ay sonra tekrar fotolarını paylaşıcam çünkü şu anda kendini güzel bir bakıma aldım.

zaten daha önce ki kuşları nasıl toparladığımı bildiğimden gayet makul bir fiyata sadece kuşun daha iyi bakılması için bana verdi.

bakalım sevecekmisiniz KEZBAN ı.

biraz toparlansın kendisini sülümanla tanıştıracağım. :)

e2y9vO.jpg

e7YNbW.jpg

KPprYv.jpg

e54Q4M.jpg

wMXv6a.jpg

Krj2QM.jpg

Güzel bir bakımla tüylerini tamamlayınca süper olucak gözüküyor şimdiden

Güzel bir bakımla tüylerini tamamlayınca süper olucak gözüküyor şimdiden

teşekkürler :) işallah öyle olacak. versal-lega mamasını suyuna b vitaminini koydum. aralıksız yarım saay yem yedi. dediğim gibi 1 ay sonra bakalım e duruma gelecek.

hayırlı olsun dostum.yine turnayı gözünden vurmuşsun :)

Bu kezban kraliçe olur benden söylemesi :) Umarım aradığınız albino veya açık renk showu bulursunuz :D

hayırlı olsun dostum.yine turnayı gözünden vurmuşsun :)

sağol okan ;) bakalım iri ama bakımsız bi kız bakımdan sonra ne olacak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

Bu kezban kraliçe olur benden söylemesi :) Umarım aradığınız albino veya açık renk showu bulursunuz :D

eşekkürler. işallah bakalım :) kafesin kraliçesi yapacağım onu :)

Maşallah Ercan ustam , sen bu kuşu güzel bir bakımla en güzel hale getirirsin..

Anaaa ceresi nie mavili gibi geldi bana ercan bey.ayrıca uzun ömürler dilerim

daha kızışmadığından öyle gelmiştir. tüyde ve bakımsız. eksik tüyleri var. teşekkürler

Valla begenen her haliyle begenmeli suluman simdiden gorsun bence:)

Valla begenen her haliyle begenmeli suluman simdiden gorsun bence:)

yok olmaz :) işin şakası yeni gelen kuşu direk diğerlerinin yanına atmıyorum. hastalık felan getirirler diye. bi toparlasın kendini zaten yeri sülümanın yanı

Pardon ben bilgili olmadigim icin bilemedim:) kus bu haliyle bile cok guzel bu arada:)

Pardon ben bilgili olmadigim icin bilemedim:) kus bu haliyle bile cok guzel bu arada:)

teşekkürler işallah daha iyi olacak :) tedbiri elden bırakmamak en iyisi sizde öyle yapın yeni kuş aldığınızda geldiği kafeste petshop da ne var bilemezsiniz sonuçta

ercan bey maşallah turnayı gözünden vurmuşsunuz yine hayırlı olsun :)

hayırlı olsun ercan bey eminim bu dişiyi dişii yaparsınız :)
ama bu cadı ot yoldurur cinsinden bakışları fena :)
renkleri fotoda kirli ama çok güzel boylu posluda :)
tvdeki gibi değişim anlarını yayınlarsınız bizde görürüz :)

ercan bey maşallah turnayı gözünden vurmuşsunuz yine hayırlı olsun :)

teşekkürler yeliz hanım :) bugün oldu bittiye geldi bakalım sonuç ne olacak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

hayırlı olsun ercan bey eminim bu dişiyi dişii yaparsınız :)
ama bu cadı ot yoldurur cinsinden bakışları fena :)
renkleri fotoda kirli ama çok güzel boylu posluda :)
tvdeki gibi değişim anlarını yayınlarsınız bizde görürüz :)

teşekkürler filiz hanım :) evet bakışlar fena. kirli değil bu arada rengi öyle kırçıllı biraz. şu anda tüyde ve eksik tüyleri var ve bakımsız kalmış. öncesi ve sonrasını paylaşırım tabi :)

daha önceki bi kuşumun öncesi sonrasını yayınlayayım :)

öncesi
K6QNvW.jpg

sonrası :)
xYM68z.jpg

:)
güzellik salonuna gitmiş gibi olmuş :)
çok değişik rengi var bayıldım :)

Geri