Karadeniz Pet

bakın 1dk

• Konbuyu başlatan ÖmER AkALıN
  • Başlangıç tarihi
Ö

ÖmER AkALıN

Guest
şimdi 1haf ta önce çif almıştım getirdim 1gün sonra çifleşdiler 3defa çifleşdiler sonra kavga etmeye başladılar ayırdım şimdi yuvru nun yanına koydum erkegi yuvruya çifleşmeye çalışıo:mad::eek:

Yuvruya ne demek pek anlayamadım. Kavga olduğunu düşünüyorsanız kısa bir süre ayrı tutun

çif tim çifleşdiktensonra kavga yapmaya başladılar bende ayırdım egitmek için aldıgım kuyrunun yanına koydum erkegi yavruya kur yapdı çifleşmek istedi

Moderatör tarafında düzenlendi:
muhtemelen yeni çiftinin haricinde bir tane de yavru var, yeni erkek kuşu da kavga ettiği için yavrunun olduğu kafese atmış.

Farklı bir kafes varsa çift olarak aldıklarını ayırmakta fayda var, yavrudan da aynı şekilde

yavru zaten tekdi başka kafesde çifler kendi kafesinde kavga yapıorlar

arkadaşım konu açıp mesaj yazarken yazım ve dilbilgisi kurallarına biraz uyabilirsen insanlar da seni daha rahat anlar, yaşadığın soruna zaman kaybetmeden çözüm üretebilirler. senin derdini anlamak için tercümana ihtiyaç duyduk yahu :) ve ben hala tam olarak anlayabilmiş değilim.

Başlığı biraz alakalı yapsanız daha iyi olur. En azından sizden sonraki kişiler forumda arattığında daha rahat ulaşır konuya.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri