Karadeniz Pet

bakın abileri ablaları gümüş'e

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
Tü tü tü maşallahhhhh oyyy çok beğendim..kardeşi falan varsa istemeye gelelim abla :)

tahmin ettim ama söylememem gerekirse falan diye pot kırmayayım diye afişe etmedim .:)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:41 -->-> Daha önceki mesaj 00:40 --

Tü tü tü maşallahhhhh oyyy çok beğendim..kardeşi falan varsa istemeye gelelim abla :)

ablam kardeşide vardı aynısından ama alınmış o yaaaa:((

tahmin ettim ama söylememem gerekirse falan diye pot kırmayayım diye afişe etmedim .:)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:41 -->-> Daha önceki mesaj 00:40 --

ablam kardeşide vardı aynısından ama alınmış o yaaaa:((

abla kuş sana gelince video sunu isteriz.

tabiki atmammı hiç hatta artık yeter abla konu açma diceniz hehehehe

maşallah çok tatlı

inşallah aradığınızı bulursunuz Nilgün Hanım :p :p

Teşekkür ederim herkese.daha iyileri güzelleri sizlerin olsun

Bütün muhabbet kuşlarının kendine has bi güzelliği var ama bu yavrucuk şu sıralar gördüğüm en güzel kuşlardan birisi Nilgün abla. Maşallah rengine boyuna posuna bayıldım seninle birlikte upuzun bir ömrü olsun. :)

gerçekten çok şanslısınız nilgün hanım çok güzel bir kuş sahiplenmişsiniz tüyü kadar ömrü olsun videoda bekliyoruz.

Maşallah harika bir rengi var

Çok tatlı bi ufaklık :) hayırlı olsun

maşallah çok tatlı

inşallah aradığınızı bulursunuz Nilgün Hanım :p :p

çok güzel görünüyor. kafesi nerden aldınız acaba kafeste kullanışlı baya, büyük bir kapısı var. ilerde düşünebilirim almayı.

Kafesi kardelen petshoptan aldim.karabaglarda orcanerden.tesekkur ederm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:14 -->-> Daha önceki mesaj 12:13 --

Bütün muhabbet kuşlarının kendine has bi güzelliği var ama bu yavrucuk şu sıralar gördüğüm en güzel kuşlardan birisi Nilgün abla. Maşallah rengine boyuna posuna bayıldım seninle birlikte upuzun bir ömrü olsun. :)

Amin ablam Allah razi olsun.daha iyileri senin olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:15 -->-> Daha önceki mesaj 12:14 --

gerçekten çok şanslısınız nilgün hanım çok güzel bir kuş sahiplenmişsiniz tüyü kadar ömrü olsun videoda bekliyoruz.

Tesekkurederim veysel bey.tabiki atarim video