Karadeniz Pet

bakın arkadaşlar yeni kuşum

• Konbuyu başlatan mustyy88
  • Başlangıç tarihi
eyvallah.ben de ilk başta ulaşamadım zaten ilanda da belirttim sonra ulaştım satılmamış kısmet işte gittim görüp aldım hasan beyden :) çok güzel kuşları maşallah.

Ben Alıcaktım Bu Kuşuda benim yavruya eş olarak kuş yeni konuşmaya başladi az konuşsun dedim .) 2 3 aya alacam ama albino eş o arada tekrar yavrular belki şansa.)

Ben Alıcaktım Bu Kuşuda benim yavruya eş olarak kuş yeni konuşmaya başladi az konuşsun dedim .) 2 3 aya alacam ama albino eş o arada tekrar yavrular belki şansa.)

eyvallah.ben de ilk başta ulaşamadım zaten ilanda da belirttim sonra ulaştım satılmamış kısmet işte gittim görüp aldım hasan beyden :) çok güzel kuşları maşallah.

Maşallah güzel kuş, hayırlı olsun.

hayırlı olsun maşallah.

zuladaki kuşun ıspatı :D bak biri seninki biri kalan yavru :D
20140517_175843.jpg

yavrularin resmi yenimi ? yeniyse benim birisi .)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:47 -->-> Daha önceki mesaj 11:46 --

1 ay bi bekle bu benim baktıgımda dişiydi ama erkek olabilir belki bir ihtimal

başkan senin dükkan nerde

bizim üretimhane etlik polis karakolunun yanında

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:20 -->-> Daha önceki mesaj 11:57 --

bu kuşun son halini merak edıyorum suan ne durumda :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 15:20 --

son durum fotosu varmı D:

bizim üretimhane etlik polis karakolunun yanında

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:20 -->-> Daha önceki mesaj 11:57 --

bu kuşun son halini merak edıyorum suan ne durumda :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 15:20 --

son durum fotosu varmı D:

çektim ama bilgisayar telefonu görmedi hallediyim yükleyeceğim.