Karadeniz Pet

bakmadan geçme :D

Olmuş bunlar hocam. Maşallah. Ama biraz daha zaman gerekebilir.

inş bakalım yavru alsamda formdakılere dağıtsam :D

Yavru almak istiyorsaniz salmayin mama vitamin nijer kisnis verin. Ciftlesme sesi dinletin tamamdir. Yanlis gormediysem zaten disi de kizgin.

dişi kızgın değil bende cıkarmak istemiyorum ama erkek kuş icerde durmuyo işten gelince cıkar diye takla atıyor gariban :D

Kıskandirma metodunu dene kesin sonuç. mama felanin yaninda pirin pilavı ver yagli olsun verim artar

dışarı çıkarılan kuşlardan verim almak güçleşir
yavru almak istiyorsanız salmamanız gerekir
ilk başlarda zor olur ama zamanla
erkek dişiye ilgisini verip alışır

dışarı salınca daha cok dişiye ilgi gösteriyor ayrıca 2 gun cıkarmasam pisikolojisi bozuluyor kıskadırma metodu nedir acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:22 --

konusturmak icin pek birşey yapmadım baya kelime haznesi var bu videoda fazla konusmamıs zaten kendisi bişi öğrenmek ıserse dudağıma gagasını koyup saatlerce dinliyo

saatlerce mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 00:29 --

Ben kendi kuşuma bişeyler öğretmek istesem her seferinde saatlerce mi kelimeyi söylemem gerekecek? 10-15 dk yeterli değil midir acaba

10 15 dakıkada yeerli benimki kovsamda gitmiyor ondan dedim hergün 10 15 dk yeter vaktın varsa aralıklarlada dene zaten 1 ,2 kelımeden sonra kolay oluyr

Geri