petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bakmalısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayrettin tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. hayrettin

hayrettin Guest

Merhaba arkadaşlar kuşum 1,5 aylık ilk getirdiğimde korkuyordu benden dün geldi gerçi bugün ikinci gün elimi uzattığımda uçuyodu yani kafesin altına düşüyodu ben konuşarak yaklaştım ve serçe parmağımla boynunu okşadım aşkım,paşam,bitanem bi 2 huylandı fakat şimdi izin veriyor ben sevdikçe esniyor ve gözleri kayıyor uyuyo hemen uyanıyo elimi bir iki kere gagasının arasına yavaşca aldı sizce devam etmelimiyim yoksa elimi kafese sokup elimemi almalıyım.

konuşturmak içinde karşısına geçiyorum aşkım,bitanem falan diyorum çenesini oynatıyo kırt kırt ses çıkarıyo sizce konuşurmu 75 tl verdim shopa ingiliz yerli 6 ayda konuşmazsa getir dedi.

2. Ahmet Mert

İlk önce bende yeniyim ama zaten petshopcu yalan söylemiş 6 ay içinde siz bile unutursunuz :D

3. Mehmet ŞEKER

alıştırmaya başlayın. kendini sevdiriyorsa işiniz kolay.

4. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
    alıştırma şansınız her zaman vardır ama bu süreç gecikecek

5. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    sakin elinize almayin birakin kendisi elinize gelsin siz sevin birseyler söykleyin elinizi uzatin.elinize aldiginiz zaman korkuyor ve alismasi zorlasiyor özellikle avuca alinmasindan hoslanmiyorlar..

6. hayrettin

hayrettin Guest

arkadaşlar dün sevdiriyodu sabah kalktım konuştum parmağımı görünce kaçtı nedendir ?

7. Muharrem KARAKOÇ

Kardeşim dün sevdiriyor bugunde sevdirecek diye bi kural yok sende ki yavru bi kuş zamana bırak azıcık sabah akşam kuşurahatsız etme fazla bırakkendi haline yuvadan çıkar kapısını aç açıktığı zaman kendigirsinemin ol böyle sana daha rakat alışacak

Sayfayı Paylaş