Karadeniz Pet

bakmalısınız

• Konbuyu başlatan hayrettin
  • Başlangıç tarihi
H

hayrettin

Guest
Merhaba arkadaşlar kuşum 1,5 aylık ilk getirdiğimde korkuyordu benden dün geldi gerçi bugün ikinci gün elimi uzattığımda uçuyodu yani kafesin altına düşüyodu ben konuşarak yaklaştım ve serçe parmağımla boynunu okşadım aşkım,paşam,bitanem bi 2 huylandı fakat şimdi izin veriyor ben sevdikçe esniyor ve gözleri kayıyor uyuyo hemen uyanıyo elimi bir iki kere gagasının arasına yavaşca aldı sizce devam etmelimiyim yoksa elimi kafese sokup elimemi almalıyım.

konuşturmak içinde karşısına geçiyorum aşkım,bitanem falan diyorum çenesini oynatıyo kırt kırt ses çıkarıyo sizce konuşurmu 75 tl verdim shopa ingiliz yerli 6 ayda konuşmazsa getir dedi.

İlk önce bende yeniyim ama zaten petshopcu yalan söylemiş 6 ay içinde siz bile unutursunuz :D

alıştırmaya başlayın. kendini sevdiriyorsa işiniz kolay.

sakin elinize almayin birakin kendisi elinize gelsin siz sevin birseyler söykleyin elinizi uzatin.elinize aldiginiz zaman korkuyor ve alismasi zorlasiyor özellikle avuca alinmasindan hoslanmiyorlar..

arkadaşlar dün sevdiriyodu sabah kalktım konuştum parmağımı görünce kaçtı nedendir ?

Kardeşim dün sevdiriyor bugunde sevdirecek diye bi kural yok sende ki yavru bi kuş zamana bırak azıcık sabah akşam kuşurahatsız etme fazla bırakkendi haline yuvadan çıkar kapısını aç açıktığı zaman kendigirsinemin ol böyle sana daha rakat alışacak