Karadeniz Pet

Bal nasıl verilir?

• Konbuyu başlatan müge
  • Başlangıç tarihi
M

müge

Guest
Arkadaşlar kuşum hasta gibi suluğuna ilaç damlattım onu içmesi için bal vermem gerekiyor susaması için. Ama bir türlü yemiyor balı. Nasıl yedirebilirim? Kafesten daha hiç çıkarmadım yeni aldığım için. Çıkarmaya çalışınca bağırıyor ve ısırıyor. Ne yapmam lazım?

Valla bu fikri kim size önerdi bilemem ama biraz tuhaf olmuş
Kuş su içmiyor diye birşey yok en eninde sonunda içecek belki siz gömezsiniz ayrıca o kafesteki normal serçemi ?

Valla bu fikri kim size önerdi bilemem ama biraz tuhaf olmuş
Kuş su içmiyor diye birşey yok en eninde sonunda içecek belki siz gömezsiniz ayrıca o kafesteki normal serçemi ?

Bal konusu ilaçlı suyu belki içmez diye pet shopta ve buradaki arkadaşlar söyledi. Bal yedikten sonra susayıp su içecektir diye. Muhabbet kuşu kafesteki. 40 günlük yavru.

Hmm ilkez duydum çok düşük bir ihtimal bal yemesi hatta yok denecek kadar az
Gecmis olsun

Mama veriyorsanız üzerine çay kaşığı üst kısmı yardımıyla ince tabaka halinde yayabilirsiniz.

Hmm ilkez duydum çok düşük bir ihtimal bal yemesi hatta yok denecek kadar az
Gecmis olsun

ballı kraker var kuşların bayıla bayıla yediği. pek kullanmıyorsun sanırım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:44 -->-> Daha önceki mesaj 01:42 --

Mama veriyorsanız üzerine çay kaşığı üst kısmı yardımıyla ince tabaka halinde yayabilirsiniz.

benim çiftlerim hiç bir şekilde ne yaptığım ne de hazır aldığım mamayı yemediler. böyle bir durumda (ballı kraker dısında) balı nasıl verebilirim?

ballı kraker dediğiniz olayı kimse kullanmıyor bizim sitede.yemleri kalıp haline getirmek için kimyasal kullanıyorlar oda kuşun sağlığı açısından iyi değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:51 -->-> Daha önceki mesaj 01:50 --

eyer ballı krakerimi kendim yapabilirim diyorsanız,sitemizde tarifi bulunmaktadır

bal verme kesme şeker koy kafese kendisi kemiriyo bak
v60dr.jpg

şeker sadece karaciğerde yağlanma yapar abi yanlış bilgiye sahipsin oda çok aşırıya kaçarsan kuşu uçurmazsan yağlanır zararlı olarak kakao içerikli ürünlerdir çikolata gibi kursak ve taşlıkta asit yaparak kuşu zehirliyo buda önce kör olmasını sonra ölmesine neden oluyor saygılar.

şeker sadece karaciğerde yağlanma yapar abi yanlış bilgiye sahipsin oda çok aşırıya kaçarsan kuşu uçurmazsan yağlanır zararlı olarak kakao içerikli ürünlerdir çikolata gibi kursak ve taşlıkta asit yaparak kuşu zehirliyo buda önce kör olmasını sonra ölmesine neden oluyor saygılar.

yok zaten iddaa etmedim.eskiden kedi köpekle uğraşırken.bizden büyükler derdi

Geri