Karadeniz Pet

Balkona gelen davetsiz misafirler:)

enderundepderun

Meraklı Üye
Bu sabah kalktığımda balkondan dışarı bakayım derken açlıktan yorulmuş ve yem arayan bu iki güzelliği (ÇİFTE KUMRULAR) gördüm (malum İstanbul karlı) İnşallah kaçmazlar deyip, içeriden Muhabbet kuşumun yem kutusunu aldım.
Balkonun kapısını açtım eyvah kaçacaklar dedim az öteye kondular sanki anlamış gibi (Demekki çok acıkmışlar) yemleri serdim doya doya yediler bizede onları resimlemek düştü:)
Dostlarlada paylaşmak istedim.

Son düzenleme:
Elinize sağlık. Umarım herkes sizin kadar duyarlı olur.

Elinize sağlık. Umarım herkes sizin kadar duyarlı olur.

Esteğfirullah olması gereken bu dediğim gibi bu güzel dünyada yalnız değiliz paylaşmamız gereken hayatlar var. Doğayı ve içinde yaşayanları kollayıp gözetmezsek sorumluluklarımızdan kaçmış oluruz. Çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Kapinin onune koydugumuz bir parca ekmek bir parca su belki bizler icin cok onemsiz gorunuyor ama onlar icin o kadar anlamli ve onemli ki. O bulduklari yiyecekleri hizla ve heyecanla yerken izlediginde insan daha iyi anliyor. Ellerinize saglik sayenizde iki canin daha karni doymus bugun.

Kapinin onune koydugumuz bir parca ekmek bir parca su belki bizler icin cok onemsiz gorunuyor ama onlar icin o kadar anlamli ve onemli ki. O bulduklari yiyecekleri hizla ve heyecanla yerken izlediginde insan daha iyi anliyor. Ellerinize saglik sayenizde iki canin daha karni doymus bugun.

Teşekkür ederim dediklerinize harfiyyen katılıyorum. Onlar karınlarını doyururken hissedilen mutluluk gerçekten tarifsiz.

Herkesin bu duyarlılığı göstermesi gerekiyor. Çok özel bir davranış sizi kutlarim.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhamet duygunuzu ve sonrasında verdiği hazzı bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Herkesin bu duyarlılığı göstermesi gerekiyor. Çok özel bir davranış sizi kutlarim.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Esteğfirullah kim olsa aynı şeyi yapar özel birşey yapmadım ama onların o mutluluklarını paylaşmak istedim sadece ve teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:28 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

Vicdan meselesi. Tebrikler.

Çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 15:28 --

başlığı görünce bu soğukta muhabbet kuşu geldi sandım :)

Farketmez üstad ne gelirse gelsin misafir olduktan sonra kapımız hepsine açık :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

Merhamet duygunuzu ve sonrasında verdiği hazzı bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Ben teşekkür ederim esteğfirullah, onların o mutluluğunu gördüğümde gerçekten bu mutluluk paylaşılmalı dedim.

Son düzenleme:
Yureginize sağlık

Helal olsun.Süpersiniz.

Son düzenleme: