petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Balkona gelen papağanlar :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 23 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

2. Selahattin GÖKTAŞ

gökkuşağı loriket sanırım. çok güzeller yaa bende istiyorum. sizin eve taşınsam sorun olur mu ? :)

3. armand0

armand0 Guest

Çok güzel kareler :)

4. OzanEsmrsy

Çok Güzel ..
    Nerede Yaşiyorsunuz ?

5. Duranettin ERAYDIN

Çok canlı renklere sahipler

6. Mana

Mana Guest

Buyrun gelin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:58 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

Evet gerçekten güzel bişi bu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:59 -->-> Daha önceki mesaj 19:58 --

Avustralya / NSW de yaşıyorum burada her çeşit kuş mevcut üstelik hepsini doğada görebiliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:59 --

Evet hatta ilk göze çarpan herşeyden önce onların renkleri.çok yüksekten uçsalar bile parlıyorlar :)

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum 15 gun sonra ilk uçakla size geliyorum :D

8. Mana

Mana Guest

İlkbahar burası tam zamanı gelmenin :D

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet kuşlar daha canli oluyor hep kuş sesi cevrede ne güzel insanlarla arkadaş olmuşlar saldırma gibi bi girişimde bulunmyorlar.

10. Mana

Mana Guest

Ne kuşlarda ne insanlarda saldırma var burda çünkü hayvanda insan kadar değerli burda

11. emre.h

emre.h Guest

acaba kuşlar sizinmi kendim i geldi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:28 -->-> Daha önceki mesaj 14:22 --

kuşlar kendimi geldi

12. Mana

Mana Guest

Bizim değil kendileri gelip konuyor balkonlara.insanlardan yem bekliyorlar

13. Aysetursak

Çok güzel ve çok ilginç ya :) Türkiye'de kuşlar gelecek ve elinden yem yiyecek :) inanılacak şey değil :) renkleri de mükemmel zaten

14. Mana

Mana Guest

Evet TR de güvercinler böyle sadece, burda çoğu kuş böyle :)

Sayfayı Paylaş