petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Balkonda Bırakmanın bir sakıncası varmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusuf kenan tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. yusuf kenan

Çif muhabbet kuşlarımı sürekli balkonda tutuyorum ama direk güneş vurmayacak gün boyu gölge olan bir yerde. Kuşlar binanın önündeki parkı görüyor ve bol miltarda kuş sesleri geliyor. Vitamin ve mama takviyesi de yapıyorum. bu durum üremelerine bir engel teşkil edermi. Daha önce odada tutuyordum çok sessiz duruyorlardı. Ama balkona çıktıklarından beri sesli hareketli ve birbirlerini kaşıyorlar.

2. Gökhan YILDIZ

cereyanda kalmayacak bir yerdelerse sorun olmaz

3. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Balkonda Rüzgar almayacak şekilde ve çok sıcak olmaması şeklinde kalabilir ama balkona koysan bile sende onunla beraber dur derim :)

4. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    bende balkona koydum içerdeyken durgun bekliyorlar dısarıdan gelen kus seslerine ötüyorlar balkona koyunca susturabilene aşk olsun :)

5. Necati YILMAZ

bende balkona katıyorum hiç sorun yok :)

6. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    rüzgar almassa sorun olmaz

7. bekir

bekir Guest

arkadaşlar tavsiye etmem balkonu rüzgar rahatsız etmezse güneş eder o da etmezse karga veya farklı kuşlar rahatsız eder. Ben boş kafesi asmıştım sağlam bir çivi ile hiç olmazsa altını açıp düşürmüşler kargadır herhal

8. yusuf kenan

Kuşlar balkonda direkt rüzgara maruz kalmayacakları bir köşede ve Gün boyu kesinlikle kafese güneş vurmuyor gölgelik kısımdalar yani. Ama halen yavru alamadım kuşlardan. Ben kuşları aldığımda yavruları ile birlikte almıştım. Yavrular yuvadan çıktıktan sonra hiç yumurta yapmadılar. (bu arada ben ev taşıdım yaklaşık 2 ay oldu yeni eve geçeli) Tavsiyelerinizi bekliyorum. Artık yavru büyütme zevkini yaşamak istiyorum bende :)

9. Konyalı

Konyalı Guest

sorun yok nkk

Sayfayı Paylaş