petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Balkonda daha aktifler. Üremede faydası

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve general1034 tarafından 16 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    Faydalı olurmu. Camekanlı balkon. ? Odasa sessizde çok pasiflerdi balkonda çoştular

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Balkon daha fazla güneş aldığından olumlu etkisi olmuştur. Devamlı orda duracaklarsa bir sorun olacağını sanmıyorum. Ceyran ve devamlı yer değişimi olmazsa olumlu olacaktır bence.

3. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Uğur bey aynı durum bende de var ama sabah 6 da koysam akşam 4-5de aynı yerlerine almam gerek akşamları soğuyor. Balkonda coşuyoe benmkilerde yer degisimi olsa her gun boyle nasil olur kuslar disi 4 erkek 6 aylik?

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Üretim için kafesin sabit bir yerde durması daha uygun olur.

5. Herodot01

Herodot01 New Member

Beğenileri:
    0
    düşündüğünüz kadar soğuk ve sıcaktan etkilenen hayvanlar değiller. Sağlıklı bir muhabbet kuşu çok kolay ölmeyecektir. Bence de kafesi taşımak çok uygun değil. Balkon uygunsa orada beslenebilir.

6. Mehmettrk

Mehmettrk Member

Beğenileri:
    3
    Balkonda kalsın Bence çok rüzgârlı havalarda üzerine bi örtü örtersiniz bende balkonda besliyorum

Sayfayı Paylaş