Karadeniz Pet

Balkonda daha aktifler. Üremede faydası

general1034

Meraklı Üye
Faydalı olurmu. Camekanlı balkon. ? Odasa sessizde çok pasiflerdi balkonda çoştular

Balkon daha fazla güneş aldığından olumlu etkisi olmuştur. Devamlı orda duracaklarsa bir sorun olacağını sanmıyorum. Ceyran ve devamlı yer değişimi olmazsa olumlu olacaktır bence.

Balkon daha fazla güneş aldığından olumlu etkisi olmuştur. Devamlı orda duracaklarsa bir sorun olacağını sanmıyorum. Ceyran ve devamlı yer değişimi olmazsa olumlu olacaktır bence.

Uğur bey aynı durum bende de var ama sabah 6 da koysam akşam 4-5de aynı yerlerine almam gerek akşamları soğuyor. Balkonda coşuyoe benmkilerde yer degisimi olsa her gun boyle nasil olur kuslar disi 4 erkek 6 aylik?

Uğur bey aynı durum bende de var ama sabah 6 da koysam akşam 4-5de aynı yerlerine almam gerek akşamları soğuyor. Balkonda coşuyoe benmkilerde yer degisimi olsa her gun boyle nasil olur kuslar disi 4 erkek 6 aylik?

Üretim için kafesin sabit bir yerde durması daha uygun olur.

düşündüğünüz kadar soğuk ve sıcaktan etkilenen hayvanlar değiller. Sağlıklı bir muhabbet kuşu çok kolay ölmeyecektir. Bence de kafesi taşımak çok uygun değil. Balkon uygunsa orada beslenebilir.

Balkonda kalsın Bence çok rüzgârlı havalarda üzerine bi örtü örtersiniz bende balkonda besliyorum

Geri