Karadeniz Pet

Balkonda muhabbet kuşu üretimi

fernandito

Yeni Üye
Arkadaşlar evimin balkonunda muhabbet kuşu üretmek fikri var aklımda. Ancak olur mu tam tam olarak bilemiyorum. Böyle bir uygulama yapan var mı? Normal cam balkonla kapatsam soğuk havalarda içerisindeki ısıyı koruyamayacağımı söylediler. Isı yalıtımlı yani yaz-kış sıkıntı çıkarmayacak bir sistem var mı balkon kapatmak için?

Son düzenleme:
Cam balkon yerine pvc ile kaplanırsa daha kolay ısı yalıtımı sağlanabilir.

Pvc ile kapatılıp pvcyi takmadan önce ön kısma da strafor kaplanırsa yalıtım daha iyi olur. Düşük sıcaklıktan ziyade yüksek sıcaklık tehlikelidir. Bunu da unutmayın. Kıştan çok yazı hesap ederek hareket edin yani.

Ben balkonda üretim yapıyorum cam balkon var kışın mutfak kapısı açık oranın petegi yanıyor ısı 15 derece altına düşmüyor gayet güzel üretim oluyor hocam bir de cam balkon önüne kalın beyaz bir perde yaptırdım biraz uzun soğu kesiyor baya

Ben balkonda üretim yapıyorum cam balkon var kışın mutfak kapısı açık oranın petegi yanıyor ısı 15 derece altına düşmüyor gayet güzel üretim oluyor hocam bir de cam balkon önüne kalın beyaz bir perde yaptırdım biraz uzun soğu kesiyor baya
Hocam yazın kaç derece oluyor balkon çok sıcak olmuyor mu, ısı yalıtımlı bir sistemle mi kapattınız, bir video gönderebilir misiniz hocam?

Hocam yazın kaç derece oluyor balkon çok sıcak olmuyor mu, ısı yalıtımlı bir sistemle mi kapattınız, bir video gönderebilir misiniz hocam?
Hocam yazın iyi havalandırıyorum üretimi durduruyorum şuan sade bir takım yavru bakıyor onlar biraz zorlanıyor onların da bu hafta sonu yavruları yeme düşecek inşâAllah onları da başka kafese alıp tüm kuşları erkek ve dişi olarak ayrı Salmalara alacağım her hangi bir yalıtım kullanmadım hocam video şuan evde değilim hafta sonu eve geçtiğim zaman inşâAllah atarım

Hocam yazın iyi havalandırıyorum üretimi durduruyorum şuan sade bir takım yavru bakıyor onlar biraz zorlanıyor onların da bu hafta sonu yavruları yeme düşecek inşâAllah onları da başka kafese alıp tüm kuşları erkek ve dişi olarak ayrı Salmalara alacağım her hangi bir yalıtım kullanmadım hocam video şuan evde değilim hafta sonu eve geçtiğim zaman inşâAllah atarım
inşallah hocam videoyu bekliyorum.

Geri