Karadeniz Pet

Balkonumda yaralı bir güvercin !!!!

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar 15 dakika önce babam balkona çıktığında bir güvercin görmüş köşede duruyormuş bende gittim yakaladım onu hiç kaçmadı zaten içeri getirdik önüne suyun içine ekmek ufalayarak koydum ama yemedi hayvanın ayağı kırılmış galiba çok kötü görünüyor ne yapmam lazım şuan şuanlık ne yapacağımı söylerseniz en azından yarına kadar ne yapmalıyım yemedi içmedi şuan bir köşede duruyor öyle ilk kaçış yolları aradı hepsini kapadım şimdi ise köşede duruyor kanatlarında bir sıkıntı yok ama ayağı aynen böyle
j4N4br.jpg
BZbZ5g.jpg
kj8jPD.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

arkadaşlar gerçekten ciddi bir konu lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin!

Maalesef hiçbir bilgim yok çok üzgünüm. İnşallah güvercin besleyen abilerimiz bakarlar bir an önce. Allah razı olsun sizden. Konuyu takipte kalın.

Maalesef hiçbir bilgim yok çok üzgünüm. İnşallah güvercin besleyen abilerimiz bakarlar bir an önce. Allah razı olsun sizden. Konuyu takipte kalın.

teşekkür ederim inşallah birşey olmaz güzelliğe çok güzel bir güvercin abilerimizde yorum atarsa sevinirim

Taner bey gerçekten kötü görünüyor,betadin falan mı?yapsan biraz dezenfekte amaçlı

Keske bilgim olsa, ama kardesimizin dedigi gibi forumda guvercinden anlayan besleyen ustalarimiz var. Yardim ettiginiz icin Allah razi olsun, kutlarim sizi... Insallah iyilesir de hergun balkondan yemleyeceginiz bir dostunuz daha olur...

Keske bilgim olsa, ama kardesimizin dedigi gibi forumda guvercinden anlayan besleyen ustalarimiz var. Yardim ettiginiz icin Allah razi olsun, kutlarim sizi... Insallah iyilesir de hergun balkondan yemleyeceginiz bir dostunuz daha olur...

inşallah hocam dayıma sordum o anlıyorda tırnak atıyormuş ayağında birşey yok elleme dedi bende önüne buğday ve su koydum suyun içindede ekmek parçaları var inşallah yer sıhhatine kavuşur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

Taner bey gerçekten kötü görünüyor,betadin falan mı?yapsan biraz dezenfekte amaçlı

hocam dediğin ilaç bende bulunmuyor maalesef ne yapacağımıda bilmiyorum

Son düzenleme: