petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Balkonumda yaralı bir güvercin !!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taner ALTIN tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 15 dakika önce babam balkona çıktığında bir güvercin görmüş köşede duruyormuş bende gittim yakaladım onu hiç kaçmadı zaten içeri getirdik önüne suyun içine ekmek ufalayarak koydum ama yemedi hayvanın ayağı kırılmış galiba çok kötü görünüyor ne yapmam lazım şuan şuanlık ne yapacağımı söylerseniz en azından yarına kadar ne yapmalıyım yemedi içmedi şuan bir köşede duruyor öyle ilk kaçış yolları aradı hepsini kapadım şimdi ise köşede duruyor kanatlarında bir sıkıntı yok ama ayağı aynen böyle [​IMG][​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

arkadaşlar gerçekten ciddi bir konu lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin!

2. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Maalesef hiçbir bilgim yok çok üzgünüm. İnşallah güvercin besleyen abilerimiz bakarlar bir an önce. Allah razı olsun sizden. Konuyu takipte kalın.

3. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim inşallah birşey olmaz güzelliğe çok güzel bir güvercin abilerimizde yorum atarsa sevinirim

4. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Taner bey gerçekten kötü görünüyor,betadin falan mı?yapsan biraz dezenfekte amaçlı

5. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Keske bilgim olsa, ama kardesimizin dedigi gibi forumda guvercinden anlayan besleyen ustalarimiz var. Yardim ettiginiz icin Allah razi olsun, kutlarim sizi... Insallah iyilesir de hergun balkondan yemleyeceginiz bir dostunuz daha olur...

6. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    inşallah hocam dayıma sordum o anlıyorda tırnak atıyormuş ayağında birşey yok elleme dedi bende önüne buğday ve su koydum suyun içindede ekmek parçaları var inşallah yer sıhhatine kavuşur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

hocam dediğin ilaç bende bulunmuyor maalesef ne yapacağımıda bilmiyorum

#6 Taner ALTIN, 6 Mart 2015
    Son düzenleme: 6 Mart 2015

Sayfayı Paylaş