Karadeniz Pet

balkonumuzdakı mısafir ve yumurtaları :=)

• Konbuyu başlatan AhmetHARSIT
  • Başlangıç tarihi
A

AhmetHARSIT

Guest

Allah'ın işi :) hayvancığı rahatsız etmeyin hatta yem ve su aramasın diye önüne koyun. o kuş size çok dua eder :)

Bizim bu taraflarda BODRUM tarafı kumru görmek cok zor artık kalmadı da diyebiliriz.

ilginç o kuş nasılda orayı güvenli olarak görmüş ve yuvayı kurmuş..hiçmi bulammaış bir ağaç tepesi..velevki kuş nesli artık zor görülüyorsa vardır bununda bir hikmeti mevcut mekanın yuvalık olarak seçilmesi..

Bu kumruları anlamak gerçekten zor.Geçen senelerde bizim balkona yuva yaptı 2 kez birer yavru büyüttü.Nereyi bulsa yuva yapıyor.Yine geçen yıl,kapalı balkon var ara sıra penceresini açıyorum bir baktım kombinin üstüne çöp dizmişler Allahtan yumurta yoktu.

herhalde yeşilliye geldı maydanozda guzel kokuyorya :=)

Benimde penceremin önünde klima motorunun üzerine yuva yapmışlar,belli periyotlarla gelen şaşkın yeni yavruların uçmayı öğrenirken cama çarpışlarıyla irkiliyorum :)

Harbi ne guzel yere yumurta yapmis cok hosuma gittii..ohh miss gibi yesillikler arasina..neyse arkadaslarin dedigi gibi ara sira biseyler koyin yesin yazik hayvana ac kalmasin.

yemıyor kı su koydum içmiyor benımde canımıs sıkıyor boyle urkrk durması

hiç ellemeyin hocam eşi onu besliyordur yoksa yumurtaları bırakabilir yada tasıma gereği duyar düşürüp kırabilirde.

bizimde balkona hersene yavru yapar kesintisiz hersene gelirler hiç rahatsız etmem fakat bu sene yavruları baya büyümüs ölmüs neden oldu anlamadım ://

vardır bır sebebi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:20 --

ekmek ıle su verdım yumurtaların ustunden kalktı 2 veya 4 sattır pıyasada yok :(

Geri