Karadeniz Pet

ballı kraker sağlıklı mı?

Boncuk

Paylaşımcı Üye
dal darının tadına bile bakmadı.bende ayıklayıp yemiyle karıştırdım o zaman yedi.şimdi kafesine yine koysam yer mi? yemez ise ballı kraker sağlıklımı

Ballı kraker iyi deği bence.çünkü kimyasallarla yapıştırılıyor.ve kuşun midesine gidiyor

:)))).evet ama çok bilmişlik yapmayayım dedim.:))))

ya milletin kuşu herşeyi yiyor ne hastalanıyor ne başka birşey.biz yedirmiyoruz hastalanıyor anlamadım.bence çok düşünmeye gerek yok abartmadıktan sonra herşey yedirebiliriz.insanada bissürü şey zararlı ama abartınca tadı kaçıyor.

olurmu öyle şey.bu mama ve kraker konusunda süpersiniz.bence çok değerli bilgilerinizi ve deneylerinizi paylaşmanız lazım

ALLAH razı olsun düşünceniz için teşekkür ederim :)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:15 -->-> Daha önceki mesaj 01:14 --

peki nasıl isterseniz.ben siz sorduğunuz için söyledim pek tabi verebilirsiniz.içiniz rahat edecekse.(açık kapıda bıraktım çaktırmadan )hehehehe

ben senin tarifi okumuştum güzeller.ben seni yormak istemedim.bulur yaparımda bende aşçılık yeteneği yok o yüzden :D

:))) doğrudur arkadaşım.siz nasıl uygun görürseniz.dediğiniz gibi hamur olan kısmı tuttturamayabilirsiniz.haklısınız

4-5 gündür hastaydı.şimdi toparlaması için besin değeri yüksek şeyler yedirmek istiyorum.meyve versem olur mu? yada yumurta sarısı falan

Vallaha ben bugday çimlendirmeyide öneririm oda çok yüksek besin değeri açısından
ama meyvalarda tabiki doğal vitamin kaynağı bence deneyin,