petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ballı kraker sağlıklı mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Boncuk tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    dal darının tadına bile bakmadı.bende ayıklayıp yemiyle karıştırdım o zaman yedi.şimdi kafesine yine koysam yer mi? yemez ise ballı kraker sağlıklımı

2. Nilgün BULUT
    Gizli

Ballı kraker iyi deği bence.çünkü kimyasallarla yapıştırılıyor.ve kuşun midesine gidiyor

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

sizin meşhur ballı krakerleriniz vardı.kendi tarifiniz.onu verebilirsiniz

4. Nilgün BULUT
    Gizli

:)))).evet ama çok bilmişlik yapmayayım dedim.:))))

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    olurmu öyle şey.bu mama ve kraker konusunda süpersiniz.bence çok değerli bilgilerinizi ve deneylerinizi paylaşmanız lazım

6. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    ya milletin kuşu herşeyi yiyor ne hastalanıyor ne başka birşey.biz yedirmiyoruz hastalanıyor anlamadım.bence çok düşünmeye gerek yok abartmadıktan sonra herşey yedirebiliriz.insanada bissürü şey zararlı ama abartınca tadı kaçıyor.

7. Nilgün BULUT
    Gizli

ALLAH razı olsun düşünceniz için teşekkür ederim :)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:15 -->-> Daha önceki mesaj 01:14 --

peki nasıl isterseniz.ben siz sorduğunuz için söyledim pek tabi verebilirsiniz.içiniz rahat edecekse.(açık kapıda bıraktım çaktırmadan )hehehehe

8. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    ben senin tarifi okumuştum güzeller.ben seni yormak istemedim.bulur yaparımda bende aşçılık yeteneği yok o yüzden :D

9. Nilgün BULUT
    Gizli

:))) doğrudur arkadaşım.siz nasıl uygun görürseniz.dediğiniz gibi hamur olan kısmı tuttturamayabilirsiniz.haklısınız

10. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    4-5 gündür hastaydı.şimdi toparlaması için besin değeri yüksek şeyler yedirmek istiyorum.meyve versem olur mu? yada yumurta sarısı falan

11. Nilgün BULUT
    Gizli

Vallaha ben bugday çimlendirmeyide öneririm oda çok yüksek besin değeri açısından
    ama meyvalarda tabiki doğal vitamin kaynağı bence deneyin,

12. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    az az meyve sebze verebilirsiniz

Sayfayı Paylaş