petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ballı kraker sorunsalı.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kaan189 tarafından 21 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Kaan189

Kaan189 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba daha önce 1 konu açmıştım kuşlarım hakkında. Kuşlarımı kendime arkadaş olarak gördüğüm için ve bana iki can emaneti olduklarını düşünerek onlara bütün malzemelerin en kalitelisinden alıyorum. Ballı krakerlerin kuşlara zarar verdiğini okuduğum için almayı düşünmedim. Sürekli alışveriş yaptığım yerdeki bana her konuda yardımcı olan abi bana bu krekerleri önerdi Eskişehirde ikamet ediyorum ve üretimide burada yapılıyormuş. Hatta abi üretimini şahsen gördüğünü, üreticileri tanıdığını ve güvenilirlik açısından kefil olduğunu belirtti. Renk olarak diğer krakerlerdeki sarımsı görüntü yok daha doğal hatta çok doğal bir görüntüsü ve rengi var. Bende sizlerle paylaşmak istedim. Kullananınız var mı yada sizin yorumlarınız neler. Bu ürünü paylaşmamın amacı kesinlikle reklam değildir hatta üreticisini tanımıyorum bile sadece belki benim gibi titiz arkadaşlara yardımcı olurum yada sizin yapacağınız yorumlara göre bir yanlıştan dönmüş olurum :)
    Image1 - hızlı resim yükle resim upload yükle çoklu resim yükleme sitesi
    Image2 - hızlı resim yükle resim upload yükle çoklu resim yükleme sitesi
    Image3 - hızlı resim yükle resim upload yükle çoklu resim yükleme sitesi

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı onaylı olduğu yazıyor kutuda gelçi bakanlık herşeye onay veriyor.
    Ballı kraker durumuna öncelikle herkes marka sormadan direk zararlı alma kullanma diye tepki veriyor. Şahsen ben kullanmıyorum arada forumdaki tariften kendim yapıyorum.
    Belki gerçekten doğal olarak yapan bir firmadır ama nasıl güvenecez laboratuvarda test yaptırma durumumuz yok sonuç olarak.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Resimlerden karar vermek yanlış olur. Üretim yeri sizin orda olması güvendiğiniz birisinin kefil olması güvenilir ve sağlıklı olma ihtimalini artırır. Krakerlerdeki başlıca sorun yemlerin ne ile birleştirildiğidir (yapıştırıldığı). Eğer bu konuda bir bilgi varsa karar vermek kolaylaşır.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş