Karadeniz Pet

Ban

yusufkral

Onursal Üye
SLM SİTE YÖNETİMİ BEN BANLANMAK İSTİYORUM NEDENİ SİTE AKLIMDA HİÇ CIKMIYOR ZAMANIMIN COGUNU BURADA GECİRİYORUM DAHA DORUSU BAGIMLILIK YAPTI 1 SENEDİR BURADA TAKILIYORUM ...

BU SİTEDE VE FACEDEKİ ABİLERİMDEN COK ŞEYLER ÖRENDİM ... ŞİMDİ 2 ÇİFT KUŞ İLE YAKLAŞIK 30 A YAKIN YAVRU BÜYÜTÜP SATIM SEVDİKLERİME HOCALARIMA VS HEDİYE ETİM BU YAVRULARI ALMAMIN EN BÜYÜK NEDENİ BANA YOL GÖSTEREN BU SİTEDEKİ
[MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION],@ Cihan AYTAN
ABİLERİMDİR COK YARDIMI OLDU ADINI YAZAMADIM DAHA COK KİŞİNİNİ YARDIMI OLDU ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN .. SİZİZN SAYENİZDE BANA YETECEK KADAR BİLGİ SAHİBİ OLDUM VE SİTEDEKİLERE ELİM GELDİGİ KADAR YARDIMCI OLDUM ...
HAKSIZ YERE İKMİ KIRDIYSAM ÖZÜR DİLERİM HAKINIZI HELAL EDİN,EGER HAKLIYSAM İYİ YAPMIŞIM :):)

[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] İSTEMİ GERCEKLEŞTİRİİSENİZ SEVİNİRİM .....

Yusuf kardesim sen nasil istersen o sekilde olsun
Sonucta sana zarar veriyorsa ve isini aksatiyorsan bagimlilik derecesine geldiyse tabikide yonetici arkadaslar konuyu okur ve gerekli islemi uygular

Ama bence sen iradene sahip olmalisin ..Diger turlu zaten farkli bir nick ile de giris yapacagin icin aslinda hersey senin elinde.

Allah yolunu acik etsin..Hersey gonlunce olsun Krall

benim için de bir dönem böyle olmuştu tam da sınav senemdi. ben de ban istedim. sınavımı atlattım ve yine buradayım :) umarım sizi de bir gün yine aramızda görürüz

Aslında bende aynı şeyden muzdaribim ama yinede çıkıp gidesim gelmiyor ama artık daha az uğrayacağım

Evet Bayağı bir Alışkanlık yapıyor ama işte mümkün mertebe uygun zamanlarda Kullanım yapabiliyoruz.

Yusuf kardesim sen nasil istersen o sekilde olsun
Sonucta sana zarar veriyorsa ve isini aksatiyorsan bagimlilik derecesine geldiyse tabikide yonetici arkadaslar konuyu okur ve gerekli islemi uygular

Ama bence sen iradene sahip olmalisin ..Diger turlu zaten farkli bir nick ile de giris yapacagin icin aslinda hersey senin elinde.

Allah yolunu acik etsin..Hersey gonlunce olsun Krall

saolasın abi başka nicikle de girmem .... abi tam diyorum cıkcam bir soru geliyor onu cevaplayım ya mesaj bekliyorum yada alıntılarla ilgileniyorsun yani cıkamıyorsun ister istemez yeni zamanımı cok alıyor seninide herşey gönlünce olsun

Emin misiniz buna, giriş yapamayacaksınız sonrasında? Talebiniz bu doğrultudaysa yerine getirmek vazifemizdir istemeyerek de olsa.

Emin misiniz buna, giriş yapamayacaksınız sonrasında? Talebiniz bu doğrultudaysa yerine getirmek vazifemizdir istemeyerek de olsa.

evet kardeşim lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

herkeze alah iylik versin .... kuşlarınıza uzun ömür bol bol yavrular versin alahım kendinize iyi bakın :)

evet kardeşim lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

herkeze alah iylik versin .... kuşlarınıza uzun ömür bol bol yavrular versin alahım kendinize iyi bakın :)

Peki, talebiniz doğrultusunda hareket ediyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:52 --

evet kardeşim lütfen

Hakkını helal et, iyi aksamlar..