Karadeniz Pet

bana bi çareeee

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
kuşlarım perdeden çıkmıo oraya tunuolar snkı ama yuvalıklarına gırmıolar dışı kuşum hazır degılmış ama perdeden ınmıo nası oluo bna yardm edermısınz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

uhytp.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

uhyxj.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 21:24 --

uhyxj.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:25 --

uhz0x.jpg

Maşşallah çok tatlılar perdeyi çıkamanızıyada tokayı artırmanızda fayda bulabilirsiniz

tiplere bak ya :) perde yüksek ve sizden daha uzak olduğu için kendilerini orada güvende hissediyorlar. Yavru almaya çalışıyorsanız zaten çok fazla serbest bırakmayın bence

perdeyı nası çıkarım butun evın perdesnı çıkarmam lazm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

yaklaşık bı haftadr serbest bırakmadım yakınlaşmaları için ama masallahları var o konuda hele 2. resmde de bllı olcagı gb şebek gbıler ama yuvalıkla dışının hc bı alakası yok desem yerıdır

Eş kuşlar dışarı salınmaz zaten.

2 ay oldu alalı aldıgımda çıft degıllerdı kendım sectm kafeslerden hmn anlaştılar sıkıntım olmadı hc kusumu degıstrmedım ama dişiyi yuvalıga kendım soksam olurmu en azından ordada bı yuvası oldugnu gormesı tanıması ıcn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

hçmı dışarı çıkarmamam lazm:(

senin zorla oraya sokman bişey değiştirmez aksine gireceği varsa da girmez

kuşlarımın cinsi nedır acaba tam olarak emın degılımde

benim kuşlarım da aynı yere konuyorlar biraz bekle ardından kafesi önlerine getir acıktıkları için gireceklerdir diye tahmin ediyorum.
benim kuşlar giriyor çünkü :)

Geri