petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bana bi çareeee

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 13 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. tarçın ve şaşkın

kuşlarım perdeden çıkmıo oraya tunuolar snkı ama yuvalıklarına gırmıolar dışı kuşum hazır degılmış ama perdeden ınmıo nası oluo bna yardm edermısınz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 21:24 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:25 --

2. Ali Eren HAYRAN

Maşşallah çok tatlılar perdeyi çıkamanızıyada tokayı artırmanızda fayda bulabilirsiniz

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    tiplere bak ya :) perde yüksek ve sizden daha uzak olduğu için kendilerini orada güvende hissediyorlar. Yavru almaya çalışıyorsanız zaten çok fazla serbest bırakmayın bence

4. tarçın ve şaşkın

perdeyı nası çıkarım butun evın perdesnı çıkarmam lazm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

yaklaşık bı haftadr serbest bırakmadım yakınlaşmaları için ama masallahları var o konuda hele 2. resmde de bllı olcagı gb şebek gbıler ama yuvalıkla dışının hc bı alakası yok desem yerıdır

5. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    dişi için biraz erken olabilir. sabret az

6. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Eş kuşlar dışarı salınmaz zaten.

7. tarçın ve şaşkın

2 ay oldu alalı aldıgımda çıft degıllerdı kendım sectm kafeslerden hmn anlaştılar sıkıntım olmadı hc kusumu degıstrmedım ama dişiyi yuvalıga kendım soksam olurmu en azından ordada bı yuvası oldugnu gormesı tanıması ıcn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

hçmı dışarı çıkarmamam lazm:(

8. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    senin zorla oraya sokman bişey değiştirmez aksine gireceği varsa da girmez

9. tarçın ve şaşkın

kuşlarımın cinsi nedır acaba tam olarak emın degılımde

10. Ahmet Atdag

benim kuşlarım da aynı yere konuyorlar biraz bekle ardından kafesi önlerine getir acıktıkları için gireceklerdir diye tahmin ediyorum.
    benim kuşlar giriyor çünkü :)

11. tarçın ve şaşkın

cinsleri ne acaba bılen varmı

Sayfayı Paylaş