petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bana bir akıl verin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ekincan EROL tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar, 41 günlük yavrum hala yem kırmayı öğrenemedi ve ana babası tekrar yumurtladı. Ben bu yavruyu aldım başka kafese koydum ama 3 gün 2 gecedir hiç birşey yemedi sadece su içmeyi öğrenmiş bugun baktım sırtının tuyleri dökülmeye başlamış ben de dayanamadım aldım yavruyu geri ana babasının kafesine koydum baba bir güzel besledi ama yavru yuvada yatan annenin yanına gidiyor yumurtaya bir şey olacak diye korkuyorum. Ne önerirsiniz? Kuş buhttp://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...rilmesi/yavrumuz-yavdan-atladi-3-a-15316.html

2. kuşu kafesin altına yere koyun önüne yem dökün o şekilde alıştırmaya çalışın anne babasına bakarak yek yemesini öğrenir

3. Ekincan EROL

Beğenileri:
    1
    Kuş uçmayı öğrendi yerde durmuyor. Ayrı kafeste hem yere hem yemliğe hem de yanına bir yemlik asmıştım

4. annesi babası dövmüyorsa aynı kafesde dursun orada yem yemesini öğrenince ayırırsınız

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    aspur koy onune bak nasıl yıyor gör :)

6. Ekincan EROL

Beğenileri:
    1
    Kafeste dursa ne ala ama anasının yanına yuvaya giriyor beni korkutan o

7. annesi ellemiyorsa doyurduktan sonra çek başka bir kafese koy yem yemeye zorla

8. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    ana kuzusu ya sende ona kabuksuz yem al ole buyut onu

9. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    babayı ayırıp bi kaç gün yawru ile beraber olacağı bir kafese koysan ?

10. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

Sen dokunma hocam yumurtayada bisey olmaz ürkütmezsen yuvalikta seri hareket etmz zaten tunege ne zaman atladi ne zaman bi kac yem kirmaya basladi o zaman ayırırsın kusu oyuncak etmeye gerek yok yarın birgün yem yemeye baslar

11. gurcan38

gurcan38 New Member

Beğenileri:
    0
    kafes altına çay tabağına yem koyun su koyun iyice suyunu çeksin. mutlaka yiyecektir mecbur yemeye korkmayın 30-35 günlükten sonra ayırabilirsiniz. mama alın mama da yiyecektir

12. Lütfi ÖZER
    Gizli

Kabuksuz yem al onu yesin 1ay sonra kabukşu yem ver

13. yldrm
    Gizli

yldrm Guest

yavruyu ayrı kafese koy babasını yanına al beslesin sonra babayı alırsın geri

Sayfayı Paylaş