Karadeniz Pet

Bana bir iyilik daha yapar mısınız

• Konbuyu başlatan Alper BAKİ
  • Başlangıç tarihi
A

Alper BAKİ

Guest
Arkadaşlar kuşum 4-5 gündür halsiz konuşmuyor kafeste kabarıyor sessiz sakin duruyor bazı yerlerde tüy dökümüne girdiği için böyle oluyor dediler ama sizin yorumunuzu almak istiyorum suyuna vitaminde koyuyorum her şey var

tüy dükümü esnasında olur böle halsizlikler vitamin ve amam takviyesi yeterli olcaktır tabi tüydeyse ishal varmı onuda kontrol et havalar soğumaya başladı bir cam yüzünden üşütüp hastada olmuş olabilir

İshaline dikkat edin. Fazla olmamak şartıyla her gün meyve veya sebze verebilirsiniz maydonoz hariç. Onlar için çok iyi olur. İshal için kanarya yemi veya haşlanmış patates öneriyorum. Ayrıca kafesi biraz küçük gibi geldi. Kabaran kuş hollanda cinsi. Büyük duruyor.

sıcak tutun ve Avidiare die bi ilaç var ondan kulanabilirsin

Petshoptan avidiare adlı ilacı alın suyuna ekleyin ishali geçene kadar.
Sonra veteriner ilacı satılan bir yerden supervit forte adlı vitamini alın suyuna karıştırın bir hafta.Cin gibi olur inşallah bir haftaya kalmaz.

Gayet sıcak tutyorum kuş jumbo kırması dıyorlar yem yemesi filan çok iyi gayet güzel ne zamana düzelir

arkadaşım diğer kuşu yanından ayır ben bu yüzden bir kuşumu kaybettim ötekinede hastalık bulaşmadan ayır

Geri