petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bana bir iyilik daha yapar mısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper BAKİ tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Alper BAKİ

Arkadaşlar kuşum 4-5 gündür halsiz konuşmuyor kafeste kabarıyor sessiz sakin duruyor bazı yerlerde tüy dökümüne girdiği için böyle oluyor dediler ama sizin yorumunuzu almak istiyorum [​IMG] suyuna vitaminde koyuyorum her şey var

2. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    tüy dükümü esnasında olur böle halsizlikler vitamin ve amam takviyesi yeterli olcaktır tabi tüydeyse ishal varmı onuda kontrol et havalar soğumaya başladı bir cam yüzünden üşütüp hastada olmuş olabilir

3. Alper BAKİ

İshal

İshali varr

4. Yılmaz Ç.

İshaline dikkat edin. Fazla olmamak şartıyla her gün meyve veya sebze verebilirsiniz maydonoz hariç. Onlar için çok iyi olur. İshal için kanarya yemi veya haşlanmış patates öneriyorum. Ayrıca kafesi biraz küçük gibi geldi. Kabaran kuş hollanda cinsi. Büyük duruyor.

5. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    sıcak tutun ve Avidiare die bi ilaç var ondan kulanabilirsin

6. Duranettin ERAYDIN

Petshoptan avidiare adlı ilacı alın suyuna ekleyin ishali geçene kadar.
    Sonra veteriner ilacı satılan bir yerden supervit forte adlı vitamini alın suyuna karıştırın bir hafta.Cin gibi olur inşallah bir haftaya kalmaz.

7. Alper BAKİ

Gayet sıcak tutyorum kuş jumbo kırması dıyorlar yem yemesi filan çok iyi gayet güzel ne zamana düzelir

8. Mehmet ERDEM

Beğenileri:
    0
    arkadaşım diğer kuşu yanından ayır ben bu yüzden bir kuşumu kaybettim ötekinede hastalık bulaşmadan ayır

Sayfayı Paylaş