Karadeniz Pet

Bana bunun ne anlama geldiğini söylermisiniz ?

Bendüldül

Meraklı Üye
arkadaşlar erkek yuvalık kapısına hızlı hızlı gagasıyla vuruyor dişide yuvalık dışındayken koştura koştura yuvalığa giriyor sonrada erkek dişiyi yuvalık ağzından besliyor , dişi devamlı yuvalıkta değil gün içinde ara ara giriyor erkekle beraber kemiriyorlar yuvalık girişini vs. ama bir yumurta belirtisi vs. yok , bana bunun anlamını söyleyecek var mı , acaba merak ettikleri için mi oyun mu oynuorlar pek anlamadım bu hareketlerini.

teşekkürler.

Son düzenleme:
Kardesim hayırlı olsun diyebiliriz yumurtaya hazırlık bu davranışlar

Hayirli olsun herangi bi aksi durum olmazsa bir hafta on. Gune yumurta geliyor ..

Kardesim hayırlı olsun diyebiliriz yumurtaya hazırlık bu davranışlar

Hayirli olsun herangi bi aksi durum olmazsa bir hafta on. Gune yumurta geliyor ..

arkadaşlar ama dişi devamlı yuvalıkta girmiyor yani gün içinde girip kemirme seslerini duyuyorum , veya dişi dışarıdaken erkek yuvalığın girişine hızlı hızlı gagasıyla vuruyor dişi hemen yuvalığın içine giriyor .. ama bir yumurta belirtisi vs. yok , hiç tecrübem olmadığı için ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum inşallah dediğiniz gibidir :)

Yumurtaya hazirlik anlamina geliyor hocam dişinin tunekte yandan fotosunu koy bakalim varmi bi yumurta gibi bisey..

Tmm kardesim zaten hemen girip yuvada yatmaz simdi ara sira girer yurtlayacak zamani surekli yuvada durur 1 haftaya iyice netlesir bu durum zaten hayırlı olsun simdiden

sabır ve fazla rahatsız etmezsen yumurta gelir

Geri