petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bana bunun ne anlama geldiğini söylermisiniz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bendüldül tarafından 28 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Bendüldül

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar erkek yuvalık kapısına hızlı hızlı gagasıyla vuruyor dişide yuvalık dışındayken koştura koştura yuvalığa giriyor sonrada erkek dişiyi yuvalık ağzından besliyor , dişi devamlı yuvalıkta değil gün içinde ara ara giriyor erkekle beraber kemiriyorlar yuvalık girişini vs. ama bir yumurta belirtisi vs. yok , bana bunun anlamını söyleyecek var mı , acaba merak ettikleri için mi oyun mu oynuorlar pek anlamadım bu hareketlerini.

teşekkürler.

#1 Bendüldül, 28 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 28 Mayıs 2016
  2. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Kardesim hayırlı olsun diyebiliriz yumurtaya hazırlık bu davranışlar

3. SULEYMAN BORUCU

Beğenileri:
    0
    Hayirli olsun herangi bi aksi durum olmazsa bir hafta on. Gune yumurta geliyor ..

4. Bendüldül

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar ama dişi devamlı yuvalıkta girmiyor yani gün içinde girip kemirme seslerini duyuyorum , veya dişi dışarıdaken erkek yuvalığın girişine hızlı hızlı gagasıyla vuruyor dişi hemen yuvalığın içine giriyor .. ama bir yumurta belirtisi vs. yok , hiç tecrübem olmadığı için ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum inşallah dediğiniz gibidir :)

5. SULEYMAN BORUCU

Beğenileri:
    0
    Yumurtaya hazirlik anlamina geliyor hocam dişinin tunekte yandan fotosunu koy bakalim varmi bi yumurta gibi bisey..

6. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Tmm kardesim zaten hemen girip yuvada yatmaz simdi ara sira girer yurtlayacak zamani surekli yuvada durur 1 haftaya iyice netlesir bu durum zaten hayırlı olsun simdiden

7. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Erkek baskin karakterli buyuk ihtimalle

8. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    sabır ve fazla rahatsız etmezsen yumurta gelir

Sayfayı Paylaş