petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bana fikir sunun lutfen!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar Cumartesi gunu yavru bir muhabbet kusu alacagim ama bu kusuma 4-6 aylikken kendi yasinda es almayi dusunuyorum ama yavru kusa konusmayi ogretecegim ve bana alismasini oreticem es alinca esi ile ilgilenirmi yoksa gene banami yapisir

Not:5 sene onceki kusuma 2 yasindayken es.almistik ama 2 mizide sevmeye calisinca esi onu istemedi oda bana yolisti cok disi degistirdik ama olmadi endiseliyim

#1 Mustafa Yildiz, 21 Eylül 2014
    Son düzenleme: 21 Eylül 2014
  2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Es alma en gec 1 yasına kadar olmalı. 6 aylık este sıkıntı olmaz. Bende ılk once erkegı aldım. 5 aylık oluncada ona es aldım. Bana ılgısı neredeyse sıfır. Kafese koymak ıcın elıme gelıyor sadece. Sıkıntı olmaz.

3. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler sadece siz bana cevap veriyorsunuz kimse yardim etmiyor sizin sayenizde icimde sikinti kalmadi

Sayfayı Paylaş