Karadeniz Pet

bana yardım edin :( usanmadan yazımı okuyun.

Hakkı ELALDI

Meraklı Üye
Arkadaşlar yavrumu elime alıştırmaya çalışıyorum. 4 gün oldu geleli.. Kafeste tüneğin üstündeyken parmağıma geliyor.Kendini sevdiriyor ve öptürüyor.. Kafesin tabanındayken parmağıma gelmiyor kaçıyor.Bi çıkarim dışarı dedim parmağıma gelmedi .Bende elime almak zorunda kaldım...Nasıl daha fazla elime alıştırabilirim? tavsiyelerinizi bekliyoruum.Bana alışmasını istiyorum.. Forumda bazı arkadaşlar resimler felan koymuş..Kenan abimiz balkona felan çıkarmış kıskanmadım değil..Ama onun için çok zaman harcamıştır :)

Arkadasım 4 gün oldu geleli diyorsun. Ha deyince olmaz hiçbirsey. Biraz kusa zaman tanımalısın. En az 2 hafta kusun kafes dısına cıkmaması lazım sana ve ortama alısması için

haklısın..ama tedirgin oldum ya alışmazsa bana diye..onun için açtım konuyu.

Kusun eger yavruysa sana cok rahat alısacaktır. Tabi burada sana da büyük görev düşüyor. Onunla ilgili ve alakalı olmalısın.

evet yavru..aldığım günden beri ilgi gösteriyorum..Umarım kısa zamanda alışır.. cevapların için teşekkürler..

kardesim senden 1 gün geriden geliyorum benim de 3 gün 4. geceye giriyorum kuşumla
bugün ilk defa öttü , eve geldiğimde suluğunda yem kalıntıları buldum ve inanılmaz mutlu oldum ve annem video çekmiş bi ara coşup taklalar falan atmış ki hiç tüneğinden kımıldamazdı. Benim kuşum da çok nadir ele geliyor yem olunca avuca çıkıyor kafes içinde ama sanırım gerçekten sabır işi daha vakitleri var

Geri