Karadeniz Pet

Bandırma'dan Selamlar

Fatih EZGİ

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar. Adım Fatih, 34 yaşında ,evli,Bandırma'da yaşayan bir öğretmenim. Geçmiş yıllarda bazı dönemler güzel zamanlar geçirdiğim muhabbet kuşlarıyla, 2 ay önce aldığım bir mubiş ile yeniden bu heyecanı yaşamaya başladım. Son 20 yılımın her devresinde bir akvaryumum varken, muhabbet kuşlarına annemin fobisi nedeni ile olanak bulamamıştım. Evliliğimin (5sene önce) ilk haftasında bir mubiş aldım, fakat o da hasta imiş, geç farkettim, 1 hafta yoğun bakım uyguladık ama olmadı. Bu trajediden sonra olmaz diyorduk ama dayanamadım, 2 ay önce tekrar bir mubiş aldım.
Hepinize sağlıklı, güzel kuşlar ve güzel anlar dilerim.

Bu da kırık mubişimiz. Resimden anlayarak bilgi verebilirsiniz memnun olurum. Sanırım babasının iri cins olduğu söylenmişti. Yaşı, türü gibi düşüncelerinizi yazmanıza memnun olurum. Ayrıca 1 hafta bir evde kalmış, sanırım yanlış bakım ve kişiliğinden de olsa gerek, çok korkuyor. Ani seslere çok tepki veriyor. 2 ayda ancak parmağımı uzattığımda gelmesini sağladım. 2 gün önce de ilk kez omzuma kondu. Zor oluyor ama yavaş yavaş yol alıyoruz :)

Son düzenleme:
hoş geldiniz. Resim yeni mi çekildi acaba?

Hepinize teşekkür ederim.
Fotoğraf 2 ay kadar öncesine ait, güncel fotolarını akşama atabilirim. Aldığımda 2 aylık civarı denmişti ama sizden 3-3,5 ay tahmini geldi. :) Güvendiğim dağlara kar mı yağıyor acaba :)

Ortalama 3,5 aylık, erkek ve çek kuş. Foruma hoş geldiniz.

hoşgeldiniz , Keyifli forumlar

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah.

Tahta tünek kullanmanı öneririm.

Tekrardan çok teşekkürler arkadaşlar.

Hagen'in kendi tünekleri dışında bir de net üzerinden aldığım tahta tünek var,vidalı türden. Genelde de vaktini onun üzerinde geçiriyor. Aldığım diğer tahta tünekler kalın geldi, boşta duruyorlar ama akşama tekrar deneyebilirim. Tavsiye için teşekkürler.