Karadeniz Pet

Banlanmamı Talep Ediyorum.

• Konbuyu başlatan Yılmaz Ç.
  • Başlangıç tarihi
Y

Yılmaz Ç.

Guest
28 Mayıs 2013 tarihinde aranıza katıldım. Birçok kişiden yeni bilgiler öğrendim birçok arkadaşada elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım. Herkes gibi büyük bir zamanımı hiçbir çıkar olmadan buraya ayırdım. Ama bazı sebeplerden dolayı banlanmamı talep ediyorum. Hakkınızı helal edin.

gerçektende ne oldu bu aralar herkez bir banlanma sevdasıdır gidiyor siteylemi,kişilerlemi başka bir sıkıntınmı var söyle de herkez bilsin ki herkez ona göre hareket etsin

Yılmaz ile özelden görüştüm, kendisinin bana dediği; "Ağabeyim, öğrenciyim çok zor oluyor. Sürekli siteye bakma gereksinimi duyuyorum. Herhangi bir problemim yok kimseyle, sadece daha da başarılı olmam için derslerime odaklanmam lazım." diyor. Kararına saygı duyaraktan banlamış bulunuyorum..

Yılmaz ile özelden görüştüm, kendisinin bana dediği; "Ağabeyim, öğrenciyim çok zor oluyor. Sürekli siteye bakma gereksinimi duyuyorum. Herhangi bir problemim yok kimseyle, sadece daha da başarılı olmam için derslerime odaklanmam lazım." diyor. Kararına saygı duyaraktan banlamış bulunuyorum..

Kimse onun kararını sorgulamaz zaten ama Tevfik kardeşim sana özelden yazdıklarını ilk konuyu açarken de paylaşsa daha iyi olurdu ve kimsede farklı bir düşünce içersinde olmazdı hayırlısı olsun ne diyelim

Öyle elbette herşeyin hayırlısı olur inşAllah, aklınıza herhangi bir şey gelmesin. Yılmaz ile çok samimiyimdir normalde, başarmak istiyorsa bazı şeylerden fedakarlık etmesi gerekiyor.

Geri