petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Banlanmamı Talep Ediyorum.

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Yılmaz Ç. tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Yılmaz Ç.

28 Mayıs 2013 tarihinde aranıza katıldım. Birçok kişiden yeni bilgiler öğrendim birçok arkadaşada elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım. Herkes gibi büyük bir zamanımı hiçbir çıkar olmadan buraya ayırdım. Ama bazı sebeplerden dolayı banlanmamı talep ediyorum. Hakkınızı helal edin.

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Hayırdır kardeşim neden banlanmak istiyorsun ?

3. kartall82

kartall82 Guest

gerçektende ne oldu bu aralar herkez bir banlanma sevdasıdır gidiyor siteylemi,kişilerlemi başka bir sıkıntınmı var söyle de herkez bilsin ki herkez ona göre hareket etsin

4. Tevfik AKTUNÇ

Yılmaz ile özelden görüştüm, kendisinin bana dediği; "Ağabeyim, öğrenciyim çok zor oluyor. Sürekli siteye bakma gereksinimi duyuyorum. Herhangi bir problemim yok kimseyle, sadece daha da başarılı olmam için derslerime odaklanmam lazım." diyor. Kararına saygı duyaraktan banlamış bulunuyorum..

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    harbiden bu ara herkez banlanma talep ediyor :D

6. kartall82

kartall82 Guest

Kimse onun kararını sorgulamaz zaten ama Tevfik kardeşim sana özelden yazdıklarını ilk konuyu açarken de paylaşsa daha iyi olurdu ve kimsede farklı bir düşünce içersinde olmazdı hayırlısı olsun ne diyelim

7. Tevfik AKTUNÇ

Öyle elbette herşeyin hayırlısı olur inşAllah, aklınıza herhangi bir şey gelmesin. Yılmaz ile çok samimiyimdir normalde, başarmak istiyorsa bazı şeylerden fedakarlık etmesi gerekiyor.

Sayfayı Paylaş