petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Banyo için uygun mu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gokay Akgul tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Gokay Akgul

Selam arkadaşlar ben kuşlarıma banyo yaptırmak istiyorum. Fakat şöyle bi durum var suan güneş direkt olarak bu odaya vurmuyo gölge yani burası. Kuşlar burda banyo yapsa sorun olur mu yoksa güneş alan odaya mı koyayım kuşları ?

2. Ezel ALBAYRAK

Benim oda'yada vurmuyor ama ortam ılık kapattım kapıyı cereyan yapmasın diye, yıkandı 10 dk sonra kendini kuruttu bişeyde olmadı.

3. Gokay Akgul

Eyvallah usta :) bende koydum banyoyu ama yaklaşmıyolar bile :)

4. Gokay Akgul

Şimdi girdi ikiside Yıkandı :D dişi olan ilk defa giriyo sanırım banyoya :) korkak davranıyo çünkü

5. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    ben daha cesaret edemiyorum.

6. Gokay Akgul

Ben tavsiye ediyorum :) Tabi burası çok sıcak. Tekirdağda yaşıyoruz :) Sizde buralarda iseniz merak etmeyin sorun olmaz. Hava çok sıcak bunalıyo kuşlar.

Sayfayı Paylaş