petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

banyo sıkıntısı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bunyamin tarafından 17 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. bunyamin

bunyamin New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşları alalı iki ay oldu banyo yaptirmadim hic daha doğrusu aklıma bile gelmemişti bugün banyoluk aldım içine ilik au koydum kafese koydum ama hic ilgilenmiyolar muhabbet kuşları için banyo yapmak tüylerini parlatmak onemliymis kendilerinin banyo yapmasını nasıl saglarim

2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Kendileri girerler, ilgilerini çekmek için biraz marol atabilirsiniz, yada fısfısla yıkaya bilirsiniz, havaya yağmur damlası gibi fısfıslarsanız, yıkanabilirler, Sakın ha elinize alıp muslukta yıkamayın, yapan arkadaşlar vardı bir aralar

3. bunyamin

bunyamin New Member

Beğenileri:
    0
    Tmam bi fisfisla deniyim belki hoşlarına gider

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:31 --

Pek hoşlarına gittiği söylenemez galiba öylece kaldılar tunekte ıslak ıslak :)

4. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    :) fazla ıslatma :)

5. bunyamin

bunyamin New Member

Beğenileri:
    0
    Baya islattim suan ucamiyorlar :D

Sayfayı Paylaş