petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

banyo sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ismail kaan tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. ismail kaan

Ne denediysem hep korktu zaten yabancı cisimlerden hep korkuyo sprey,banyoluk ne yapıyım?

2. H. Mehmet YILDIZ

kuşun kaç aylık veya kaç yaşında ?

3. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    bende banyoluk koymama rağmen hiç yanından bile geçmiyorlar yaşlarıda baya var aslında

4. Kürşat TEKMEN

bi kabın içine marulu ıslat koy dibte de biraz su olsun belki o zmn yapar

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    zamanla alısır diye tahmin ediyorum

6. Kürşat TEKMEN

7. Erdem DEDE

Ben elimle yıkıyorum babam tutuyor kuşu maşrabayla ılık suyu yavaşça dmküyorum kanatlarını hafifce sıvazlıyorum dene derim yoksa kendileri banyoya sor alışıyor çünkü doğada da kuşlar kum da banyo yapar genellikle

8. Kürşat TEKMEN

erdem öle kuş korkar bida gelmez ya kendileri yada fısfıs başka şekilde korkuolar

9. Erdem DEDE

Yani eşler saten onun için öyle yapıyorum

10. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Dün evime gelen kuşun kafesine bi banyoluk takayım dedim kuş meğersem ne hasretmiş banyo yapmaya taklalar atıyor içinde 2 senelik kuşlarım daha ayaklarını değdirmeye korkuyorlar ama bu çok cana yakın

11. Sercan GÜLÜM

Benim kuşlar sadece su içiyorlar banyoluk değil suluk onlar için

12. ismail kaan

marulu denicem ama akşam eve geldimde görünce dayanamıyom sevip oyun oynuyorum onla buarda 4.5-5aylık

Sayfayı Paylaş