petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Banyo yapmak istemiyor bir sorun olur mu hiç yapmasa

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Pale tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Pale

Pale New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu alalı 6 ay gibi bir zaman oldu şuan 1 yaş civarında.Aldıktan bir süre sonra banyo yaptırmayı denedim.Hiçbir şekilde yapmıyordu.Ben yaptırayım bari dedim elime alıp suya soktum.Ondan da hoşlanmadı.O zamandan beri 4-5 ay geçti hiç suya değmeden.Suyu önüne koymayı da denedim çok kez hiçbir şekilde girmiyor.Hiç banyo yapmasa bir sorun olur mu?Öbür türlü zorla yaptırmak zorundayım onu da istemiyorum.

2. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Havalar soğukken zaten yaptırılmaz ama mayıs-eylül Arası en az haftada 2 kere yapmalı yapmazsa bit oluşabilir bide kirlenir yazın sen haftada 1 yaptır not:havslar yamurluysa mayıs-eylül arası gene yaptırma

#2 Akın, 18 Haziran 2014
    Son düzenleme: 18 Haziran 2014
  3. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    kuşa zorla banyo yaptırmayın. sürekli banyo takın ve suyun içine sevdiği oyuncak veya yiyeceği (marul vs) koyun zamanla alışıp girecektir.

Sayfayı Paylaş